Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Ustrzyki Dolne

Termin:   21-26.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1.Małopolskie496
2.Śląskie337
3.Mazowieckie259
4.Dolnośląskie56
5.Wielkopolskie38
6.Podkarpackie30

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.
Małopolskie
10
9
9
2.
Śląskie
6
3
6
3.
Mazowieckie
3
6
4
4.
Podkarpackie
1
1
5.
Dolnośląskie
1
1

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.PGS - Gigant K - JUN A22.02.2018URL     
2.PGS - Gigant K - JUN B22.02.2018URL     
3.PGS - Gigant M - JUN A22.02.2018URL     
4.PGS - Gigant M - JUN B22.02.2018URL     
5.PSL - Slalom K - JUN A23.02.2018URL     
6.PSL - Slalom K - JUN B23.02.2018URL     
7.PSL - Slalom M - JUN A23.02.2018URL     
8.PSL - Slalom M - JUN B23.02.2018URL     
9.SBX - Snowcross K - JUN A24.02.2018URL     
10.SBX - Snowcross K - JUN B24.02.2018URL     
11.SBX - Snowcross M - JUN A24.02.2018URL     
12.SBX - Snowcross M - JUN B24.02.2018URL     
13.SBS - Slopestyle K - JUN A25.02.2018URL     
14.SBS - Slopestyle K - JUN B25.02.2018URL     
15.SBS - Slopestyle M - JUN A25.02.2018URL     
16.SBS - Slopestyle M - JUN B25.02.2018URL     
17.Big Air K - JUN A26.02.2018URL     
18.Big Air K - JUN B26.02.2018URL     
19.Big Air M - JUN A26.02.2018URL     
20.Big Air M - JUN B26.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Maria Chyc PGS - Gigant K - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
2 Oliwia Pawlikowska PGS - Gigant K - JUN A Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
3 Julia Sitarz PGS - Gigant K - JUN A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
4 Natalia Stokłosa PGS - Gigant K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
5 Karolina Półtorak PGS - Gigant K - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
6 Małgorzata Gradzik PGS - Gigant K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
7 Konrad Miklasiński PGS - Gigant M - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
8 Klemens Gąsienica Byrcyn PGS - Gigant M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
9 Jakub Luboński PGS - Gigant M - JUN A Brązowy małopolskie MKS Rabka-Zdrój
10 Michał Wilk PGS - Gigant M - JUN B Złoty podkarpackie UKS Malawa
11 Patryk Majerczyk PGS - Gigant M - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
12 Przemysław Okoński PGS - Gigant M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Spójnia Warszawa
13 Julia Sitarz PSL - Slalom K - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
14 Maria Chyc PSL - Slalom K - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
15 Oliwia Pawlikowska PSL - Slalom K - JUN A Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
16 Małgorzata Gradzik PSL - Slalom K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
17 Karolina Półtorak PSL - Slalom K - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
18 Natasza Piwowarczyk PSL - Slalom K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
19 Konrad Miklasiński PSL - Slalom M - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
20 Klemens Gąsienica Byrcyn PSL - Slalom M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
21 Jakub Gawlak Socka PSL - Slalom M - JUN A Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
22 Patryk Majerczyk PSL - Slalom M - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
23 Michał Wilk PSL - Slalom M - JUN B Srebrny podkarpackie UKS Malawa
24 Jan Dziewoński PSL - Slalom M - JUN B Brązowy dolnośląskie AZS AWF Wrocław
25 Oliwia Pawlikowska SBX - Snowcross K - JUN A Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
26 Karolina Szewczyk SBX - Snowcross K - JUN A Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
27 Helena Stańczyk SBX - Snowcross K - JUN A Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
28 Małgorzata Gradzik SBX - Snowcross K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
29 Zofia Błażewska SBX - Snowcross K - JUN B Srebrny mazowieckie KS Spójnia Warszawa
30 Karolina Półtorak SBX - Snowcross K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
31 Stanisław Rymkiewicz SBX - Snowcross M - JUN A Złoty mazowieckie KS Spójnia Warszawa
32 Gabryjel Seroczyński SBX - Snowcross M - JUN A Srebrny mazowieckie KS Spójnia Warszawa
33 Klemens Gąsienica Byrcyn SBX - Snowcross M - JUN A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
34 Filip Orlik SBX - Snowcross M - JUN B Złoty mazowieckie KS Freestyle Club
35 Oliwier Prokop SBX - Snowcross M - JUN B Srebrny śląskie FSU Cieszyn
36 Tymon Wójcik SBX - Snowcross M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
37 Karolina Szewczyk SBS - Slopestyle K - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
38 Martyna Maciejewska SBS - Slopestyle K - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
39 Agata Stawicka SBS - Slopestyle K - JUN A Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
40 Ola Ochnio SBS - Slopestyle K - JUN B Złoty śląskie AZS AWF Katowice
41 Iga Bartmańska SBS - Slopestyle K - JUN B Srebrny dolnośląskie Wrocławski KS
42 Łucja Węglowska SBS - Slopestyle K - JUN B Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
43 Jakub Błaszczyszyn SBS - Slopestyle M - JUN A Złoty śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
44 Maciej Mróz SBS - Slopestyle M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
45 Kacper Repetowski SBS - Slopestyle M - JUN A Brązowy śląskie FSU Cieszyn
46 Jędrzej Maczugowski SBS - Slopestyle M - JUN B Złoty małopolskie AZS Zakopane
47 Krzysztof Owczarek SBS - Slopestyle M - JUN B Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
48 Filip Orlik SBS - Slopestyle M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
49 Karolina Szewczyk Big Air K - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
50 Agata Stawicka Big Air K - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
51 Helena Stańczyk Big Air K - JUN A Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
52 Paulina Zaradna Big Air K - JUN B Złoty śląskie AZS AWF Katowice
53 Natalia Miś Big Air K - JUN B Srebrny śląskie FSU Cieszyn
54 Ola Ochnio Big Air K - JUN B Brązowy śląskie AZS AWF Katowice
55 Maksymilian Strąg Big Air M - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
56 Konrad Pierzchlewicz Big Air M - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
57 Michał Tadel Big Air M - JUN A Brązowy śląskie FSU Cieszyn
58 Filip Orlik Big Air M - JUN B Złoty mazowieckie KS Freestyle Club
59 Jędrzej Maczugowski Big Air M - JUN B Srebrny małopolskie AZS Zakopane
60 Patryk Urbański Big Air M - JUN B Brązowy małopolskie AZS Zakopane

Galerie

Snowboard