Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Zakopane

Termin:   15-18.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1Śląskie238,9
2Małopolskie106,0

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
Śląskie
5
6
1
Małopolskie
1
5

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY16.02.2018URL     
2.Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ16.02.2018URL     
3.Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY17.02.2018URL     
4.Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ17.02.2018URL     
5.Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY18.02.2018URL     
6.Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ18.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 K.Konior, P.Twardosz, B.Czyż Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Złoty śląskie
2 W.Pękala, M.Rajda, D.Kastelnik Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
3 D. Jarząbek, M.Ciślak, D.Skupień Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
4 P.Kudzia, S.Pawłowski, K.Niemczyk Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
5 M.Małyjurek, S.Jojko, K.Juroszek Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie WSS Wisła w Wiśle
6 D.Haberny, A.Szczechowicz, M.Zborowski Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie
7 Bartosz Czyż Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Złoty śląskie WSS Wisła w Wiśle
8 Dominik Kastelik Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
9 Damian Skupień Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
10 Szymon Pawłowski Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
11 Karol Niemczyk Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie LKS Klimczok Bystra
12 Mateusz Gruszka Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie AZS Zakopane
13 Bartosz Czyż Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Złoty śląskie WSS Wisła w Wiśle
14 Dominik Kastelik Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
15 Damian Skpień Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
16 Szymon Pawłowski Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
17 Kacper Juroszek Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie WSS Wisła w Wiśle
18 Jarosław Krzak Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Brązowy śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice