Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Sanok

Termin:   6-8.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1.Podlaskie369,64
2.Warmińsko-Mazurskie129,66
3.Łódzkie79,96
4.Opolskie53,66
5.Pomorskie30,00
6.Podkarpackie18,00

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.Podlaskie
13
20
16
2.Warmińsko-Mazurskie
5
1
3
3.Opolskie
4
1
1
4.Pomorskie
2

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.1000m - JUNIORKI MŁ07.02.2018URL     
2.1000m - JUNIORKI07.02.2018URL     
3.1000m - JUNIORZY MŁ07.02.2018URL     
4.1000m - JUNIORZY07.02.2018URL     
5.500m - JUNIORKI MŁ07.02.2018URL     
6.500m - JUNIORKI07.02.2018URL     
7.500m - JUNIORZY MŁ07.02.2018URL     
8.500m - JUNIORZY07.02.2018URL     
9.777m - JUNIORKI MŁ08.02.2018URL     
10.777m - JUNIORKI08.02.2018URL     
11.777m - JUNIORZY MŁ08.02.2018URL     
12.777m - JUNIORZY08.02.2018URL     
13.1500m - JUNIORKI MŁ08.02.2018URL     
14.1500m - JUNIORKI08.02.2018URL     
15.1500m - JUNIORZY MŁ08.02.2018URL     
16.1500m - JUNIORZY08.02.2018URL     
17.Sztafeta - JUNIORKI08.02.2018URL     
18.Sztafeta - JUNIORZY08.02.2018URL     
19.Wielobój - JUNIORKI MŁ08.02.2018URL     
20.Wielobój - JUNIORKI08.02.2018URL     
21.Wielobój - JUNIORZY MŁ08.02.2018URL     
22.Wielobój - JUNIORZY08.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Gabriela Topolska 1000m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
2 Wiktoria Żak 1000m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
3 Marcelina Kowalewska 1000m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
4 Kamila Stormowska 1000m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
5 Patrycja Markiewicz 1000m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
6 Magdalena Witulska 1000m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
7 Ignacy Kłujszo 1000m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
8 Mateusz Mikołajuk 1000m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
9 Krystian Giszka 1000m - JUNIORZY MŁ opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
10 Paweł Adamski 1000m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
11 Łukasz Kuczyński 1000m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
12 Jan Franaszczuk 1000m - JUNIORZY pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
13 Gabriela Topolska 500m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
14 Wiktoria Żak 500m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
15 Marcelina Kowalewska 500m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
16 Kamila Stormowska 500m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
17 Magdalena Witulska 500m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
18 Patrycja Markiewicz 500m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
19 Krystian Giszka 500m - JUNIORZY MŁ opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
20 Jakub Zakrzewski 500m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
21 Ignacy Kłujszo 500m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
22 Łukasz Kuczyński 500m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
23 Paweł Adamski 500m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
24 Piotr Śląski 500m - JUNIORZY warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
25 Gabriela Topolska 777m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
26 Wiktoria Tkaczuk 777m - JUNIORKI MŁ opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
27 Marcelina Kowalewska 777m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
28 Kamila Stormowska 777m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
29 Karolina Miłkowska 777m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
30 Magalena Witulaska 777m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
31 Krystian Giszka 777m - JUNIORZY MŁ opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
32 Mateusz Mikołajuk 777m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
33 Jakub Wasilewski 777m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
34 Paweł Adamski 777m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
35 Łukasz Kuczyński 777m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
36 Jan Franaszczuk 777m - JUNIORZY pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
37 Gabriela Topolska 1500m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
38 Wiktoria Żak 1500m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
39 Marcelina Kowalewska 1500m - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
40 Kamila Stormowska 1500m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
41 Patrycja Markiewicz 1500m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
42 Karolina Miłkowska 1500m - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
43 Krystian Giszka 1500m - JUNIORZY MŁ opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
44 Mateusz Mikołajuk 1500m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
45 Ignacy Kłujszo 1500m - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
46 Paweł Adamski 1500m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
47 Łukasz Kuczyński 1500m - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
48 Piotr Śląski 1500m - JUNIORZY warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
49 P.Markiewicz, K.Miłkowska, W.Radziejowska, M.Witulska Sztafeta - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
50 K.Stankiewicz, K.Stormowska, W.Surowiec, Z.Rumak Sztafeta - JUNIORKI warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
51 J.Kondruk, M.Kowalewska, G.Topolska, W.Żak Sztafeta - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
52 P.Adamski, Ł.Kuczyński, M.Mikołajuk Sztafeta - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
53 T.Borys, I.Kłujszo, P.Szkil, J.Zakrzewski Sztafeta - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
54 J.Maliszewski, R.Dąbrowski, J.Szwatro, J.Wasilewski Sztafeta - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
55 Gabriela Topolska Wielobój - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
56 Wiktoria Żak Wielobój - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
57 Marcelina Kowalewska Wielobój - JUNIORKI MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
58 Kamila Stormowska Wielobój - JUNIORKI warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
59 Patrycja Markiewicz Wielobój - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
60 Magdalena Witulska Wielobój - JUNIORKI podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
61 Krystian Giszka Wielobój - JUNIORZY MŁ opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
62 Mateusz Mikołajuk Wielobój - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
63 Ignacy Kłujszo Wielobój - JUNIORZY MŁ podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
64 Paweł Adamski Wielobój - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
65 Łukasz Kuczyński Wielobój - JUNIORZY podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
66 Piotr Śląski Wielobój - JUNIORZY warmińsko-mazurskie UKS Giżycko

Galerie