Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Ustrzyki Dolne

Termin:   28.02-6.03.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1.Małopolskie500
2.Mazowieckie220
3.Śląskie166
4.Podkarpackie74
5.Dolnośląskie50

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.Małopolskie
12
12
11
2.Mazowieckie
3
2
4
3.Śląskie
1
2
1

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.Super gigant M - JUNIOR B01.03.2018URL     
2.Super gigant K - JUNIOR B01.03.2018URL     
3.Kombinacja alpejska M - JUNIOR B01.03.2018URL     
4.Kombinacja alpejska K - JUNIOR B01.03.2018URL     
5.Slalom gigant M - JUNIOR B02.03.2018URL     
6.Slalom gigant K - JUNIOR B02.03.2018URL     
7.Slalom M - JUNIOR B03.03.2018URL     
8.Slalom K - JUNIOR B03.03.2018URL     
9.Super gigant M - JUNIOR A04.03.2018URL     
10.Super gigant K - JUNIOR A04.03.2018URL     
11.Kombinacja alpejska M - JUNIOR A04.03.2018URL     
12.Kombinacja alpejska K - JUNIOR A04.03.2018URL     
13.Slalom gigant M - JUNIOR A05.03.2018URL     
14.Slalom gigant K - JUNIOR A05.03.2018URL     
15.Slalom M - JUNIOR A06.03.2018URL     
16.Slalom K - JUNIOR A06.03.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Nicholas Czarnik Super gigant M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
2 Piotr Browarski Super gigant M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
3 Jan Zakrzewski Super gigant M - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
4 Katarzyna Hreśka Super gigant K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Firn Zakopane
5 Patrycja Florek Super gigant K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
6 Anna Skarbek-Malczewska Super gigant K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Firn Zakopane
7 Nicholas Czarnik Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
8 Bartosz Szkoła Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
9 Błażej Budz Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Brązowy małopolskie Rusiński Ski-Max
10 Patrycja Florek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
11 Gabriela Hopek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
12 Katarzyna Hreśka Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Firn Zakopane
13 Nicholas Czarnik Slalom gigant M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
14 Bartosz Szkoła Slalom gigant M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
15 Jan Zakrzewski Slalom gigant M - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
16 Gabriela Hopek Slalom gigant K - JUNIOR B Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
17 Katarzyna Hreśka Slalom gigant K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Firn Zakopane
18 Patrycja Florek Slalom gigant K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
19 Jan Zakrzewski Slalom M - JUNIOR B Złoty małopolskie MUKS Śmig Zakopane
20 Bartosz Szkoła Slalom M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
21 Błażej Budz Slalom M - JUNIOR B Brązowy małopolskie Rusiński Ski-Max
22 Patrycja Florek Slalom K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
23 Gabriela Hopek Slalom K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
24 Zuzanna Jarosz Slalom K - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
25 Paweł Pyjas Super gigant M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
26 Szymon Bębenek Super gigant M - JUNIOR A Srebrny małopolskie KN Gondola Krynica
27 Michał Michalik Super gigant M - JUNIOR A Brązowy mazowieckie NKN Warszawa
28 Zuzanna Czapska Super gigant K - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
29 Zofia Zdort Super gigant K - JUNIOR A Srebrny mazowieckie NKN Warszawa
30 Julia Włodarczyk Super gigant K - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
31 Michał Michalik Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
32 Paweł Pyjas Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
33 Filip Szadkowski Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Brązowy mazowieckie NKN Warszawa
34 Zofia Zdort Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
35 Julia Włodarczyk Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
36 Helena Kubasiewicz Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Brązowy mazowieckie WKN Warszawa
37 Paweł Pyjas Slalom gigant M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
38 Michał Michalik Slalom gigant M - JUNIOR A Srebrny mazowieckie NKN Warszawa
39 Jan Grodecki Slalom gigant M - JUNIOR A Brązowy śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
40 Daria Krajewska Slalom gigant K - JUNIOR A Złoty śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
41 Magdalena Łuczak Slalom gigant K - JUNIOR A Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
42 Zofia Zdort Slalom gigant K - JUNIOR A Brązowy mazowieckie WTS DeSki Warszawa
43 Paweł Pyjas Slalom M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
44 Jan Grodecki Slalom M - JUNIOR A Srebrny śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
45 Alex Chyc Slalom M - JUNIOR A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
46 Magdalena Łuczak Slalom K - JUNIOR A Złoty małopolskie UKS Mitanski Zakopane
47 Daria Krajewska Slalom K - JUNIOR A Srebrny śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
48 Julia Włodarczyk Slalom K - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz

Galerie