Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Sanok

Termin:   1-4.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1.Mazowieckie295,66
2.Łódzkie275,66
3.Dolnośląskie94,99
4.Podkarpackie84
5.Warmińsko-Mazurskie43
6.Małopolskie5

Klasyfikacja
medalowa

Lp.Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.Łódzkie
19
13
6
2.Podkarpackie
7
1
3.Mazowieckie
3
9
15
4.Dolnośląskie
1
7
2
5.Warmińsko-Mazurskie
1
5

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.500 m - JUNIORKI02.02.2018URL     
2.500 m - JUNIORKI MŁ02.02.2018URL     
3.500 m - JUNIORZY MŁ02.02.2018URL     
4.500 m - JUNIORZY02.02.2018URL     
5.1500 m - JUNIORKI02.02.2018URL     
6.1500 m - JUNIORKI MŁ02.02.2018URL     
7.3000 m - JUNIORZY02.02.2018URL     
8.3000 m - JUNIORZY MŁ02.02.2018URL     
9.1000 m - JUNIORKI03.02.2018URL     
10.1000 m - JUNIORKI MŁ03.02.2018URL     
11.1500 m - JUNIORZY03.02.2018URL     
12.1500 m - JUNIORZY MŁ03.02.2018URL     
13.Bieg drużynowy - JUNIORKI03.02.2018URL     
14.Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ03.02.2018URL     
15.Bieg drużynowy - JUNIORZY03.02.2018URL     
16.Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ03.02.2018URL     
17.1000 m -JUNIORZY MŁ04.02.2018URL     
18.1000 m - JUNIORZY04.02.2018URL     
19.3000 m - JUNIORKI04.02.2018URL     
20.3000 m - JUNIORKI MŁ04.02.2018URL     
21.5000 m - JUNIORZY MŁ04.02.2018URL     
22.5000 m - JUNIORZY04.02.2018URL     
23.Mass start - JUNIORKI04.02.2018URL     
24.Mass start - JUNIORKI MŁ04.02.2018URL     
25.Mass start - JUNIORZY04.02.2018URL     
26.Mass start - JUNIORZY MŁ04.02.2018URL     
27.Wielobój - JUNIORKI04.02.2018URL     
28.Wielobój - JUNIORKI MŁ04.02.2018URL     
29.Wielobój - JUNIORZY04.02.2018URL     
30.Wielobój - JUNIORZY MŁ04.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Olga Kaczmarek 500 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
2 Karolina Gąsecka 500 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
3 Iga Wojtasik 500 m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
4 Natalia Jabrzyk 500 m - JUNIORKI MŁ łódzkie
5 Marta Dobrowolska 500 m - JUNIORKI MŁ mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
6 Martyna Baran 500 m - JUNIORKI MŁ mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
7 Wiktor Grzybek 500 m - JUNIORZY MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
8 Roman Miahchylau 500 m - JUNIORZY MŁ mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
9 Piotr Nałęcki 500 m - JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
10 Damian Żurek 500 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
11 Gaweł Oficjalski 500 m - JUNIORZY mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
12 Jan Świątek 500 m - JUNIORZY mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
13 Karolina Gąsecka 1500 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
14 Iga Wojtasik 1500 m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
15 Olga Kaczmarek 1500 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
16 Kaja Gajewska 1500 m - JUNIORKI MŁ dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
17 Natalia Jabrzyk 1500 m - JUNIORKI MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
18 Marta Dobrowolska 1500 m - JUNIORKI MŁ mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
19 Jakub Piotrowski 3000 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
20 Jan Świątek 3000 m - JUNIORZY mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
21 Damian Żurek 3000 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
22 Piotr Nałęcki 3000 m - JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
23 Maciej Dulewicz 3000 m - JUNIORZY MŁ dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
24 Mikołaj Jabłoński 3000 m - JUNIORZY MŁ mazowieckie MKS Korona Wilanów
25 Olga Kaczmarek 1000 m - JUNIORKI dolnośląskie KS Pilica Tomaszów Maz.
26 Karolina Gąsecka 1000 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
27 Iga Wojtasik 1000 m - JUNIORKI warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
28 Natalia Jabrzyk 1000 m - JUNIORKI MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
29 Kaja Gajewska 1000 m - JUNIORKI MŁ dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
30 Martyna Baran 1000 m - JUNIORKI MŁ mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
31 Jan Świątek 1500 m - JUNIORZY mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
32 Jakub Piotrowski 1500 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
33 Damian Żurek 1500 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
34 Piotr Nałęcki 1500 m - JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
35 Wiktor Grzybek 1500 m - JUNIORZY MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
36 Maciej Dulewicz 1500 m - JUNIORZY MŁ dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
37 K. Gąsecka, O. Kaczmarek, P. Mormus Bieg drużynowy - JUNIORKI łódzkie
38 I. Kapruziak, K. Ulkowska, V. Urizar-Rojas Bieg drużynowy - JUNIORKI mazowieckie
39 P. Koczergo, J. Hajduk, K. Szymańska Bieg drużynowy - JUNIORKI mazowieckie
40 M. Dobrowolska, M. Baran, M. Płończyk Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ mazowieckie
41 N. Dudziak, A. Kluk, K. Trybulec Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ dolnośląskie
42 N. Jabrzyk, J. Owczarek, I. Tejchman Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ łódzkie
43 M. Kania, G. Oficjalski, J. Świątek Bieg drużynowy - JUNIORZY mazowieckie
44 F. Kowalski, J. Piotrowski, D. Żurek Bieg drużynowy - JUNIORZY łódzkie
45 A. Nalepka, P. Nałęcki, S. Zegarowicz Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ podkarpackie
46 K. Karczewski, M. Jabłoński, R. Miahchylau Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ mazowieckie
47 J. Banaś, K. Busse, M. Dulewicz Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ dolnośląskie
48 Piotr Nałęcki 1000 m -JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
49 Wiktor Grzybek 1000 m -JUNIORZY MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
50 Roman Miahchylau 1000 m -JUNIORZY MŁ mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
51 Damian Żurek 1000 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
52 Jan Świątek 1000 m - JUNIORZY mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
53 Gaweł Oficjalski 1000 m - JUNIORZY mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
54 Karolina Gąsecka 3000 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
55 Olga Kaczmarek 3000 m - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
56 Joanna Hajduk 3000 m - JUNIORKI mazowieckie UKS 3 Milanówek
57 Natalia Jabrzyk 3000 m - JUNIORKI MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
58 Kaja Gajewska 3000 m - JUNIORKI MŁ dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
59 Marta Dobrowolska 3000 m - JUNIORKI MŁ mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
60 Piotr Nałęcki 5000 m - JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
61 Maciej Dulewicz 5000 m - JUNIORZY MŁ dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
62 Mikołaj Jabłoński 5000 m - JUNIORZY MŁ mazowieckie MKS Korona Wilanów
63 Jakub Piotrowski 5000 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
64 Jan Świątek 5000 m - JUNIORZY mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
65 Damian Żurek 5000 m - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
66 Karolina Gąsecka Mass start - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
67 Olga Kaczmarek Mass start - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
68 Iga Wojtasik Mass start - JUNIORKI warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
69 Natalia Jabrzyk Mass start - JUNIORKI MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
70 Kaja Gajewska Mass start - JUNIORKI MŁ dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
71 Marta Dobrowolska Mass start - JUNIORKI MŁ mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
72 Damian Żurek Mass start - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
73 Jakub Piotrowski Mass start - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
74 Marek Kania Mass start - JUNIORZY mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
75 Piotr Nałęcki Mass start - JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
76 Maciej Dulewicz Mass start - JUNIORZY MŁ łódzkie MKS Cuprum Lubin
77 Paweł Ostrowski Mass start - JUNIORZY MŁ warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
78 Karolina Gąsecka Wielobój - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
79 Olga Kaczmarek Wielobój - JUNIORKI łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
80 Iga Wojtasik Wielobój - JUNIORKI warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
81 Natalia Jabrzyk Wielobój - JUNIORKI MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
82 Kaja Gajewska Wielobój - JUNIORKI MŁ dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
83 Marta Dobrowolska Wielobój - JUNIORKI MŁ mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
84 Jakub Piotrowski Wielobój - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
85 Jan Świątek Wielobój - JUNIORZY mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
86 Damian Żurek Wielobój - JUNIORZY łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
87 Piotr Nałęcki Wielobój - JUNIORZY MŁ podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
88 Wiktor Grzybek Wielobój - JUNIORZY MŁ łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
89 Mikołaj Jabłoński Wielobój - JUNIORZY MŁ mazowieckie MKS Korona Wilanów

Galerie

Łyżwiarstwo szybkie