Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Sanok

Termin:   20-23.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1Łódzkie44
2Małopolskie38
3Mazowieckie31
4Kujawsko-Pomorskie29
5Pomorskie19
6Śląskie12
7Opolskie5
8Warmińsko-Mazurskie4

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.
Łódzkie
2
2
2.
Małopolskie
2
3.
Pomorskie
1
1
4.
Kujawsko-Pomorskie
3
5.
Mazowieckie
2
1
6.
Śląskie
1

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.Solistki - program krótki (JUNIOR A)21.02.2018URL     
2.Soliści - program krótki (JUNIOR B)21.02.2018URL     
3.Pary taneczne - taniec krótki 1 (JUNIOR B)21.02.2018URL     
4.Pary taneczne - taniec krótki 2 (JUNIOR B)21.02.2018URL     
5.Solistki - program krótki (JUNIOR B)22.02.2018URL     
6.Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B)22.02.2018URL     
7.Soliści - program dowolny (JUNIOR B)22.02.2018URL     
8.Solistki - program dowolny (JUNIOR A)22.02.2018URL     
9.Soliści - program krótki (JUNIOR A)22.02.2018URL     
10.Solistki - program dowolny (JUNIOR B)23.02.2018URL     
11.Soliści - program dowolny (JUNIOR A)23.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Oliwia BOROWSKA / Filip BOJANOWSKI Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Złoty pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
2 Martyna STANKOWSKA / Wiktor KULESZA Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
3 Vanessa SASIN / Krystian PIASNY Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Brązowy łódzkie LTLF Łódź
4 Jakub LOFEK Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Złoty małopolskie UKLF Unia Oświęcim
5 Egor KHLOPKOV Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Srebrny mazowieckie MUKS Euro 6 Warszawa
6 Szymon DERECHOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Brązowy śląskie UKL Spin Katowice
7 Celina SUDNIK Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Złoty łódzkie LTLF Łódź
8 Julia KIERUL Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
9 Amelia RAMS Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
10 Magdalena ZAWADZKA Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Złoty małopolskie OUKŁ „MOLO” Osiek w Oswiecimiu
11 Elizaveta SUROVA Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
12 Amelia ZUREK Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Brązowy mazowieckie UKLF Ochota Warszawa
13 Milosz WITKOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Złoty łódzkie LTLF Łódź
14 Ryszard GURTLER Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Srebrny mazowieckie UKLF Ochota Warszawa
15 Kornel WITKOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Brązowy łódzkie LTLF Łódź

Galerie