Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Zakopane

Termin:   15-18.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1Małopolskie126
2Śląskie109
3Podkarpackie8

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
Śląskie
5
1
2
Małopolskie
1
5
4

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY16.02.2018URL     
2.Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ16.02.2018URL     
3.Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY17.02.2018URL     
4.Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ17.02.2018URL     
5.Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY18.02.2018URL     
6.Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ18.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Paweł Twardosz Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Złoty śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
2 Artur Wacławiak Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie UKS Sołtysianie Stare Bystre
3 Kacper Konior Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Brązowy śląskie LKS Klimczok Bystra
4 Piotr Kudzia Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
5 Andrzej Szczechowicz Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Srebrny małopolskie TS Wisła Zakopane
6 Maciej Zborowski Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie KS Chochołów
7 K.Konior, P.Twardosz Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Złoty śląskie
8 A.Wacławiak, M.Marusarz Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie
9 M.Cieślak, D.Jarząbek Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Brązowy małopolskie
10 A.Szczechowicz, M.Zborowski Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Złoty małopolskie
11 P.Pulkowski, M.Małyryjek Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie
12 K.Kieta, M.Korzeniowski Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie
13 Paweł Twardosz Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Złoty śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
14 Artur Wacławiak Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie UKS Sołtysianie Stare Bystre
15 Kacper Koniok Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Brązowy śląskie LKS Klimczok Bystra
16 Piotr Kudzia Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
17 Maciej Zborowski Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Srebrny małopolskie KS Chochołów
18 Maciej Korzeniowski Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie AZS Zakopane