Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Ustjanowa

Termin:   19-25.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1.Małopolskie330
2.Śląskie212
3.Dolnośląskie118
4.Lubelskie104
5.Podkarpackie87
6.Mazowieckie32
7.Podlaskie12

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.
Małopolskie
6
7
5
2.
Śląskie
4
4
2
3.
Lubelskie
3
1
5
4.
Dolnośląskie
2
3
1
5.
Podkarpackie
1
1
3

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.Sprint - JUNIOR A21.02.2018URL     
2.Sprint - JUNIORKA A21.02.2018URL     
3.Sprint - JUNIOR B21.02.2018URL     
4.Sprint - JUNIORKA B21.02.2018URL     
5.Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A22.02.2018URL     
6.Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A22.02.2018URL     
7.Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B22.02.2018URL     
8.Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B22.02.2018URL     
9.Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A24.02.2018URL     
10.Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B24.02.2018URL     
11.Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A24.02.2018URL     
12.Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B24.02.2018URL     
13.Sztafety sprinterskie - JUNIOR A25.02.2018URL     
14.Sztafety sprinterskie - JUNIOR B25.02.2018URL     
15.Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A25.02.2018URL     
16.Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B25.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Mateusz Haratyk Sprint - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
2 Wiktor Czaja Sprint - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
3 Michał Skowron Sprint - JUNIOR A Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
4 Klaudia Kołodziej Sprint - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
5 Weronika Kaleta Sprint - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
6 Iwona Piekarz Sprint - JUNIORKA A Brązowy małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
7 Dawid Damian Sprint - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
8 Jan Żółkiewski Sprint - JUNIOR B Srebrny lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
9 Bartosz Głaz Sprint - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
10 Monika Skinder Sprint - JUNIORKA B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
11 Eliza Rucka Sprint - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
12 Izabela Marcisz Sprint - JUNIORKA B Brązowy podkarpackie SS Prządki Ski
13 Mateusz Haratyk Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
14 Maciej Popieluch Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
15 Wiktor Czaja Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
16 Weronika Kaleta Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
17 Klaudia Kołodziej Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
18 Klaudia Pytel Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Brązowy śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
19 Michał Boreczek Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
20 Dawid Damian Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
21 Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
22 Eliza Rucka Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Złoty śląskie MKS Istebna
23 Izabela Marcisz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Srebrny podkarpackie SS Prządki Ski
24 Magdalena Kobielusz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Brązowy śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
25 Mateusz Haratyk Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
26 Michał Skowron Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
27 Wiktor Czaja Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
28 Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
29 Michał Boreczek Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
30 Bartosz Głaz Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
31 Klaudia Kołodziej Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
32 Klaudia Pytel Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
33 Weronika Kaleta Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Brązowy małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
34 Izabela Marcisz Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Złoty podkarpackie SS Prządki Ski
35 Eliza Rucka Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
36 Monika Skinder Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
37 W.Czaja, M.Popieluch Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Złoty małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
38 I.Wierzbowski, M.Skowron Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
39 Ł.Bachleda, M.Sas Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Obidowiec Obidowa
40 M.Zdziechowski, M.Boreczek Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
41 D.Damian, P.Kuruc Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
42 D.Ciećko, B.Głaz Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
43 W.Kaleta, I.Piekarz Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
44 A.Gucwa, M.Kocemba Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Cerbud Ptaszkowa
45 P.Pasterczyk, O.Bril Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Brązowy podkarpackie MUKS Podkarpacie Jedlicze
46 M.Kuśmierz, M.Skinder Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
47 E.Rucka, M.Wojtyła Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
48 S.Lizis, K.Polityńska Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Brązowy podkarpackie MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Galerie

Biegi narciarskie