Regulamin:

Komunikat organizacyjny:

Miejsce: Kościelisko

Termin:   5-11.02.2018

Klasyfikacja
punktowa

Lp.WojewództwoPunkty
1.Dolnośląskie300,29
2.Małopolskie253,00
3.Śląskie198,00
4.Podkarpackie92,00
5.Pomorskie30,66

Klasyfikacja
medalowa

Lp.
Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.Małopolskie
6
6
6
2.Śląskie
5
3
3
3.Dolnośląskie
4
5
6
4.Podkarpackie
1
1
1
5.Pomorskie
1

Konkurencje


Konkurencja / Faza rozgrywek Termin rozgrywek Wyniki
1.Bieg sprinterski - juniorzy07.02.2018URL     
2.Bieg sprinterski - juniorzy mł.07.02.2018URL     
3.Bieg sprinterski - juniorki07.02.2018URL     
4.Bieg sprinterski - juniorki mł.07.02.2018URL     
5.Bieg pościgowy - juniorzy08.02.2018URL     
6.Bieg pościgowy - juniorzy mł.08.02.2018URL     
7.Bieg pościgowy - juniorki08.02.2018URL     
8.Bieg pościgowy - juniorki mł.08.02.2018URL     
9.Bieg indywidualny - juniorzy10.02.2018URL     
10.Bieg indywidualny - juniorzy mł.10.02.2018URL     
11.Bieg indywidualny - juniorki10.02.2018URL     
12.Bieg indywidualny - juniorki mł.10.02.2018URL     
13.Bieg sztafetowy - juniorzy11.02.2018URL     
14.Bieg sztafetowy - juniorzy mł.11.02.2018URL     
15.Bieg sztafetowy - juniorki11.02.2018URL     
16.Bieg sztafetowy - juniorki mł.11.02.2018URL     

Medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Wojciech Filip Bieg sprinterski - juniorzy Złoty dolnośląskie AZS AWF Wrocław
2 Marcin Szwajnos Bieg sprinterski - juniorzy Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
3 Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg sprinterski - juniorzy Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
4 Wojciech Janik Bieg sprinterski - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
5 Mateusz Gierczyk Bieg sprinterski - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
6 Andrzej Galica Bieg sprinterski - juniorzy mł. Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
7 Kamila Cichoń Bieg sprinterski - juniorki Złoty podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
8 Natalia Tomaszewska Bieg sprinterski - juniorki Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
9 Magda Piczura Bieg sprinterski - juniorki Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
10 Daria Gembicka Bieg sprinterski - juniorki mł. Złoty śląskie UKS Lider Katowice
11 Paulina Pawliczek Bieg sprinterski - juniorki mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
12 Karolina Janko Bieg sprinterski - juniorki mł. Brązowy śląskie UKS Karlik Chorzów
13 Marcin Szwajnos Bieg pościgowy - juniorzy Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
14 Wojciech Filip Bieg pościgowy - juniorzy Srebrny dolnośląskie AZS AWF Wrocław
15 Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg pościgowy - juniorzy Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
16 Wojciech Janik Bieg pościgowy - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
17 Mateusz Gierczyk Bieg pościgowy - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
18 Jakub Ogorzałek Bieg pościgowy - juniorzy mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
19 Natalia Tomaszewska Bieg pościgowy - juniorki Złoty śląskie AZS AWF Katowice
20 Magda Piczura Bieg pościgowy - juniorki Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
21 Kamila Cichoń Bieg pościgowy - juniorki Brązowy podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
22 Karolina Janko Bieg pościgowy - juniorki mł. Złoty śląskie UKS Karlik Chorzów
23 Paulina Pawliczek Bieg pościgowy - juniorki mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
24 Daria Gembicka Bieg pościgowy - juniorki mł. Brązowy śląskie UKS Lider Katowice
25 Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg indywidualny - juniorzy Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
26 Przemysław Pancerz Bieg indywidualny - juniorzy Srebrny dolnośląskie AZS AWF Wrocław
27 Michał Neumann Bieg indywidualny - juniorzy Brązowy śląskie AZS AWF Katowice
28 Mateusz Piela Bieg indywidualny - juniorzy mł. Złoty śląskie BLKS Żywiec
29 Mateusz Gierczyk Bieg indywidualny - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
30 Bartłomiej Puto Bieg indywidualny - juniorzy mł. Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
31 Magda Piczura Bieg indywidualny - juniorki Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
32 Natalia Tomaszewska Bieg indywidualny - juniorki Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
33 Joanna Jakieła Bieg indywidualny - juniorki Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
34 Paulina Pawliczek Bieg indywidualny - juniorki mł. Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
35 Karolina Janko Bieg indywidualny - juniorki mł. Srebrny śląskie UKS Karlik Chorzów
36 Monika Wyszyńska Bieg indywidualny - juniorki mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
37 S.Kaczyński, M.Neumann, Ł.Sidorowicz Bieg sztafetowy - juniorzy Złoty śląskie AZS AWF Katowice
38 T.Nędza-Kubiniec, K.Guńka, W.Skorusa Bieg sztafetowy - juniorzy Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
39 W.Filip, K.Kałużny, P.Pancerz Bieg sztafetowy - juniorzy Brązowy dolnośląskie AZS AWF Wrocław
40 M.Gierczyk, M.Kaczanowski, W.Janik Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
41 A.Galica, K.Barnowski, B.Puto Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
42 S.Ochap, A.Gruda, J.Ogorzałek Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
43 M.Piczura, J.Jakieła, C.Spierenburg Bieg sztafetowy - juniorki Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
44 Ka.Cichoń, Kl.Cichoń, J.Zając Bieg sztafetowy - juniorki Srebrny podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
45 M.Wojnar, P.Rutecka, M.Choroszewicz Bieg sztafetowy - juniorki Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
46 P.Pawliczek, A.Waliczek, N.Stachoń Bieg sztafetowy - juniorki mł. Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
47 J.Koniuszy, S.Fryczyńska, M.Żebrowska Bieg sztafetowy - juniorki mł. Srebrny pomorskie PKO Harpagan Gdańsk
48 M.Paździorko, M.Zoriy, M.Wyszyńska Bieg sztafetowy - juniorki mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój

Galerie