Wybierz dyscyplinę Pokaż wszystkich medalistów

Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Curling
Hokej na lodzie
Koszykówka M
Łyżwiarstwo szybkie
Short track
Łyżwiarstwo figurowe
Skoki narciarskie
Kombinacja norweska
Snowboard
Saneczkarstwo
Koszykówka K

 
Narciarstwo alpejskie

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Nicholas Czarnik Super gigant M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
2 Piotr Browarski Super gigant M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
3 Jan Zakrzewski Super gigant M - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
4 Katarzyna Hreśka Super gigant K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Firn Zakopane
5 Patrycja Florek Super gigant K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
6 Anna Skarbek-Malczewska Super gigant K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Firn Zakopane
7 Nicholas Czarnik Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
8 Bartosz Szkoła Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
9 Błażej Budz Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Brązowy małopolskie Rusiński Ski-Max
10 Patrycja Florek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
11 Gabriela Hopek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
12 Katarzyna Hreśka Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Firn Zakopane
13 Nicholas Czarnik Slalom gigant M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
14 Bartosz Szkoła Slalom gigant M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
15 Jan Zakrzewski Slalom gigant M - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
16 Gabriela Hopek Slalom gigant K - JUNIOR B Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
17 Katarzyna Hreśka Slalom gigant K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Firn Zakopane
18 Patrycja Florek Slalom gigant K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
19 Jan Zakrzewski Slalom M - JUNIOR B Złoty małopolskie MUKS Śmig Zakopane
20 Bartosz Szkoła Slalom M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
21 Błażej Budz Slalom M - JUNIOR B Brązowy małopolskie Rusiński Ski-Max
22 Patrycja Florek Slalom K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
23 Gabriela Hopek Slalom K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
24 Zuzanna Jarosz Slalom K - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
25 Paweł Pyjas Super gigant M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
26 Szymon Bębenek Super gigant M - JUNIOR A Srebrny małopolskie KN Gondola Krynica
27 Michał Michalik Super gigant M - JUNIOR A Brązowy mazowieckie NKN Warszawa
28 Zuzanna Czapska Super gigant K - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
29 Zofia Zdort Super gigant K - JUNIOR A Srebrny mazowieckie NKN Warszawa
30 Julia Włodarczyk Super gigant K - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
31 Michał Michalik Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
32 Paweł Pyjas Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
33 Filip Szadkowski Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Brązowy mazowieckie NKN Warszawa
34 Zofia Zdort Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
35 Julia Włodarczyk Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
36 Helena Kubasiewicz Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Brązowy mazowieckie WKN Warszawa
37 Paweł Pyjas Slalom gigant M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
38 Michał Michalik Slalom gigant M - JUNIOR A Srebrny mazowieckie NKN Warszawa
39 Jan Grodecki Slalom gigant M - JUNIOR A Brązowy śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
40 Daria Krajewska Slalom gigant K - JUNIOR A Złoty śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
41 Magdalena Łuczak Slalom gigant K - JUNIOR A Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
42 Zofia Zdort Slalom gigant K - JUNIOR A Brązowy mazowieckie WTS DeSki Warszawa
43 Paweł Pyjas Slalom M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
44 Jan Grodecki Slalom M - JUNIOR A Srebrny śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
45 Alex Chyc Slalom M - JUNIOR A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
46 Magdalena Łuczak Slalom K - JUNIOR A Złoty małopolskie UKS Mitanski Zakopane
47 Daria Krajewska Slalom K - JUNIOR A Srebrny śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
48 Julia Włodarczyk Slalom K - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz

 
Biathlon

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Wojciech Filip Bieg sprinterski - juniorzy Złoty dolnośląskie AZS AWF Wrocław
2 Marcin Szwajnos Bieg sprinterski - juniorzy Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
3 Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg sprinterski - juniorzy Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
4 Wojciech Janik Bieg sprinterski - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
5 Mateusz Gierczyk Bieg sprinterski - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
6 Andrzej Galica Bieg sprinterski - juniorzy mł. Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
7 Kamila Cichoń Bieg sprinterski - juniorki Złoty podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
8 Natalia Tomaszewska Bieg sprinterski - juniorki Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
9 Magda Piczura Bieg sprinterski - juniorki Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
10 Daria Gembicka Bieg sprinterski - juniorki mł. Złoty śląskie UKS Lider Katowice
11 Paulina Pawliczek Bieg sprinterski - juniorki mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
12 Karolina Janko Bieg sprinterski - juniorki mł. Brązowy śląskie UKS Karlik Chorzów
13 Marcin Szwajnos Bieg pościgowy - juniorzy Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
14 Wojciech Filip Bieg pościgowy - juniorzy Srebrny dolnośląskie AZS AWF Wrocław
15 Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg pościgowy - juniorzy Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
16 Wojciech Janik Bieg pościgowy - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
17 Mateusz Gierczyk Bieg pościgowy - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
18 Jakub Ogorzałek Bieg pościgowy - juniorzy mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
19 Natalia Tomaszewska Bieg pościgowy - juniorki Złoty śląskie AZS AWF Katowice
20 Magda Piczura Bieg pościgowy - juniorki Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
21 Kamila Cichoń Bieg pościgowy - juniorki Brązowy podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
22 Karolina Janko Bieg pościgowy - juniorki mł. Złoty śląskie UKS Karlik Chorzów
23 Paulina Pawliczek Bieg pościgowy - juniorki mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
24 Daria Gembicka Bieg pościgowy - juniorki mł. Brązowy śląskie UKS Lider Katowice
25 Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg indywidualny - juniorzy Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
26 Przemysław Pancerz Bieg indywidualny - juniorzy Srebrny dolnośląskie AZS AWF Wrocław
27 Michał Neumann Bieg indywidualny - juniorzy Brązowy śląskie AZS AWF Katowice
28 Mateusz Piela Bieg indywidualny - juniorzy mł. Złoty śląskie BLKS Żywiec
29 Mateusz Gierczyk Bieg indywidualny - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
30 Bartłomiej Puto Bieg indywidualny - juniorzy mł. Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
31 Magda Piczura Bieg indywidualny - juniorki Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
32 Natalia Tomaszewska Bieg indywidualny - juniorki Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
33 Joanna Jakieła Bieg indywidualny - juniorki Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
34 Paulina Pawliczek Bieg indywidualny - juniorki mł. Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
35 Karolina Janko Bieg indywidualny - juniorki mł. Srebrny śląskie UKS Karlik Chorzów
36 Monika Wyszyńska Bieg indywidualny - juniorki mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
37 S.Kaczyński, M.Neumann, Ł.Sidorowicz Bieg sztafetowy - juniorzy Złoty śląskie AZS AWF Katowice
38 T.Nędza-Kubiniec, K.Guńka, W.Skorusa Bieg sztafetowy - juniorzy Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
39 W.Filip, K.Kałużny, P.Pancerz Bieg sztafetowy - juniorzy Brązowy dolnośląskie AZS AWF Wrocław
40 M.Gierczyk, M.Kaczanowski, W.Janik Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
41 A.Galica, K.Barnowski, B.Puto Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
42 S.Ochap, A.Gruda, J.Ogorzałek Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
43 M.Piczura, J.Jakieła, C.Spierenburg Bieg sztafetowy - juniorki Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
44 Ka.Cichoń, Kl.Cichoń, J.Zając Bieg sztafetowy - juniorki Srebrny podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
45 M.Wojnar, P.Rutecka, M.Choroszewicz Bieg sztafetowy - juniorki Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
46 P.Pawliczek, A.Waliczek, N.Stachoń Bieg sztafetowy - juniorki mł. Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
47 J.Koniuszy, S.Fryczyńska, M.Żebrowska Bieg sztafetowy - juniorki mł. Srebrny pomorskie PKO Harpagan Gdańsk
48 M.Paździorko, M.Zoriy, M.Wyszyńska Bieg sztafetowy - juniorki mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój

 
Biegi narciarskie

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Mateusz Haratyk Sprint - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
2 Wiktor Czaja Sprint - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
3 Michał Skowron Sprint - JUNIOR A Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
4 Klaudia Kołodziej Sprint - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
5 Weronika Kaleta Sprint - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
6 Iwona Piekarz Sprint - JUNIORKA A Brązowy małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
7 Dawid Damian Sprint - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
8 Jan Żółkiewski Sprint - JUNIOR B Srebrny lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
9 Bartosz Głaz Sprint - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
10 Monika Skinder Sprint - JUNIORKA B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
11 Eliza Rucka Sprint - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
12 Izabela Marcisz Sprint - JUNIORKA B Brązowy podkarpackie SS Prządki Ski
13 Mateusz Haratyk Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
14 Maciej Popieluch Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
15 Wiktor Czaja Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
16 Weronika Kaleta Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
17 Klaudia Kołodziej Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
18 Klaudia Pytel Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Brązowy śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
19 Michał Boreczek Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
20 Dawid Damian Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
21 Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
22 Eliza Rucka Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Złoty śląskie MKS Istebna
23 Izabela Marcisz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Srebrny podkarpackie SS Prządki Ski
24 Magdalena Kobielusz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Brązowy śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
25 Mateusz Haratyk Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
26 Michał Skowron Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
27 Wiktor Czaja Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
28 Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
29 Michał Boreczek Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
30 Bartosz Głaz Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
31 Klaudia Kołodziej Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
32 Klaudia Pytel Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
33 Weronika Kaleta Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Brązowy małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
34 Izabela Marcisz Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Złoty podkarpackie SS Prządki Ski
35 Eliza Rucka Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
36 Monika Skinder Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
37 W.Czaja, M.Popieluch Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Złoty małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
38 I.Wierzbowski, M.Skowron Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
39 Ł.Bachleda, M.Sas Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Obidowiec Obidowa
40 M.Zdziechowski, M.Boreczek Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
41 D.Damian, P.Kuruc Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
42 D.Ciećko, B.Głaz Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
43 W.Kaleta, I.Piekarz Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
44 A.Gucwa, M.Kocemba Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Cerbud Ptaszkowa
45 P.Pasterczyk, O.Bril Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Brązowy podkarpackie MUKS Podkarpacie Jedlicze
46 M.Kuśmierz, M.Skinder Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
47 E.Rucka, M.Wojtyła Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
48 S.Lizis, K.Polityńska Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Brązowy podkarpackie MKS Halicz Ustrzyki Dolne

 
Curling

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Sopot CC Wa ku’ta Finał K Złoty pomorskie Sopot CC Wa ku'ta
2 Gdańsk CC Little Lions Finał K Srebrny pomorskie Gdańsk CC Little Lions
3 KS Warszowice Finał K Brązowy śląskie KS Warszowice
4 Gdańsk CC Little Lions Finał M Złoty pomorskie Gdańsk CC Little Lions
5 KS Warszowice Finał M Srebrny śląskie KS Warszowice
6 City CC Kornishon Finał M Brązowy mazowieckie City CC Kornishon
7 K.Dyderski/J.Dyderska Rogrywki par mieszanych Złoty łódzkie
8 M.Grzelka/K.Ejsmont Rogrywki par mieszanych Srebrny łódzkie
9 D.Szmidt/K.Skurnica Rogrywki par mieszanych Brązowy śląskie

 
Hokej na lodzie

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 JKH GKS Jastrzębie Finały Złoty śląskie JKH GKS Jastrzębie
2 TMH Polonia/Zryw Ruda Śl. Finały Srebrny śląskie TMH Polonia/Zryw Ruda Śl.
3 MOSM Tychy Finały Brązowy śląskie MOSM Tychy

 
Koszykówka M

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Śląskie Finały M Złoty śląskie
2 Dolnośląskie Finały M Srebrny dolnośląskie
3 Wielkopolskie Finały M Brązowy wielkopolskie

 
Łyżwiarstwo szybkie

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Olga Kaczmarek 500 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
2 Karolina Gąsecka 500 m - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
3 Iga Wojtasik 500 m - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
4 Natalia Jabrzyk 500 m - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
5 Marta Dobrowolska 500 m - JUNIORKI MŁ Srebrny mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
6 Martyna Baran 500 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
7 Wiktor Grzybek 500 m - JUNIORZY MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
8 Roman Miahchylau 500 m - JUNIORZY MŁ Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
9 Piotr Nałęcki 500 m - JUNIORZY MŁ Brązowy podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
10 Damian Żurek 500 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
11 Gaweł Oficjalski 500 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
12 Jan Świątek 500 m - JUNIORZY Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
13 Karolina Gąsecka 1500 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
14 Iga Wojtasik 1500 m - JUNIORKI Srebrny warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
15 Olga Kaczmarek 1500 m - JUNIORKI Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
16 Kaja Gajewska 1500 m - JUNIORKI MŁ Złoty dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
17 Natalia Jabrzyk 1500 m - JUNIORKI MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
18 Marta Dobrowolska 1500 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
19 Jakub Piotrowski 3000 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
20 Jan Świątek 3000 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
21 Damian Żurek 3000 m - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
22 Piotr Nałęcki 3000 m - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
23 Maciej Dulewicz 3000 m - JUNIORZY MŁ Srebrny dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
24 Mikołaj Jabłoński 3000 m - JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie MKS Korona Wilanów
25 Olga Kaczmarek 1000 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
26 Karolina Gąsecka 1000 m - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
27 Iga Wojtasik 1000 m - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
28 Natalia Jabrzyk 1000 m - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
29 Kaja Gajewska 1000 m - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
30 Martyna Baran 1000 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
31 Jan Świątek 1500 m - JUNIORZY Złoty mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
32 Jakub Piotrowski 1500 m - JUNIORZY Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
33 Damian Żurek 1500 m - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
34 Piotr Nałęcki 1500 m - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
35 Wiktor Grzybek 1500 m - JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
36 Maciej Dulewicz 1500 m - JUNIORZY MŁ Brązowy dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
37 K. Gąsecka, O. Kaczmarek, P. Mormus Bieg drużynowy - JUNIORKI Złoty łódzkie
38 I. Kapruziak, K. Ulkowska, V. Urizar-Rojas Bieg drużynowy - JUNIORKI Srebrny mazowieckie
39 P. Koczergo, J. Hajduk, K. Szymańska Bieg drużynowy - JUNIORKI Brązowy mazowieckie
40 M. Dobrowolska, M. Baran, M. Płończyk Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ Złoty mazowieckie
41 N. Dudziak, A. Kluk, K. Trybulec Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie
42 N. Jabrzyk, J. Owczarek, I. Tejchman Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ Brązowy łódzkie
43 M. Kania, G. Oficjalski, J. Świątek Bieg drużynowy - JUNIORZY Złoty mazowieckie
44 F. Kowalski, J. Piotrowski, D. Żurek Bieg drużynowy - JUNIORZY Srebrny łódzkie
45 A. Nalepka, P. Nałęcki, S. Zegarowicz Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie
46 K. Karczewski, M. Jabłoński, R. Miahchylau Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ Srebrny mazowieckie
47 J. Banaś, K. Busse, M. Dulewicz Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ Brązowy dolnośląskie
48 Piotr Nałęcki 1000 m -JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
49 Wiktor Grzybek 1000 m -JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
50 Roman Miahchylau 1000 m -JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
51 Damian Żurek 1000 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
52 Jan Świątek 1000 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
53 Gaweł Oficjalski 1000 m - JUNIORZY Brązowy mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
54 Karolina Gąsecka 3000 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
55 Olga Kaczmarek 3000 m - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
56 Joanna Hajduk 3000 m - JUNIORKI Brązowy mazowieckie UKS 3 Milanówek
57 Natalia Jabrzyk 3000 m - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
58 Kaja Gajewska 3000 m - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
59 Marta Dobrowolska 3000 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
60 Piotr Nałęcki 5000 m - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
61 Maciej Dulewicz 5000 m - JUNIORZY MŁ Srebrny dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
62 Mikołaj Jabłoński 5000 m - JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie MKS Korona Wilanów
63 Jakub Piotrowski 5000 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
64 Jan Świątek 5000 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
65 Damian Żurek 5000 m - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
66 Karolina Gąsecka Mass start - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
67 Olga Kaczmarek Mass start - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
68 Iga Wojtasik Mass start - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
69 Natalia Jabrzyk Mass start - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
70 Kaja Gajewska Mass start - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
71 Marta Dobrowolska Mass start - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
72 Damian Żurek Mass start - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
73 Jakub Piotrowski Mass start - JUNIORZY Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
74 Marek Kania Mass start - JUNIORZY Brązowy mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
75 Piotr Nałęcki Mass start - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
76 Maciej Dulewicz Mass start - JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie MKS Cuprum Lubin
77 Paweł Ostrowski Mass start - JUNIORZY MŁ Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
78 Karolina Gąsecka Wielobój - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
79 Olga Kaczmarek Wielobój - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
80 Iga Wojtasik Wielobój - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
81 Natalia Jabrzyk Wielobój - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
82 Kaja Gajewska Wielobój - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
83 Marta Dobrowolska Wielobój - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
84 Jakub Piotrowski Wielobój - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
85 Jan Świątek Wielobój - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
86 Damian Żurek Wielobój - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
87 Piotr Nałęcki Wielobój - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
88 Wiktor Grzybek Wielobój - JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
89 Mikołaj Jabłoński Wielobój - JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie MKS Korona Wilanów

 
Short track

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Gabriela Topolska 1000m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
2 Wiktoria Żak 1000m - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
3 Marcelina Kowalewska 1000m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
4 Kamila Stormowska 1000m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
5 Patrycja Markiewicz 1000m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
6 Magdalena Witulska 1000m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
7 Ignacy Kłujszo 1000m - JUNIORZY MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
8 Mateusz Mikołajuk 1000m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
9 Krystian Giszka 1000m - JUNIORZY MŁ Brązowy opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
10 Paweł Adamski 1000m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
11 Łukasz Kuczyński 1000m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
12 Jan Franaszczuk 1000m - JUNIORZY Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
13 Gabriela Topolska 500m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
14 Wiktoria Żak 500m - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
15 Marcelina Kowalewska 500m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
16 Kamila Stormowska 500m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
17 Magdalena Witulska 500m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
18 Patrycja Markiewicz 500m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
19 Krystian Giszka 500m - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
20 Jakub Zakrzewski 500m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
21 Ignacy Kłujszo 500m - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
22 Łukasz Kuczyński 500m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
23 Paweł Adamski 500m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
24 Piotr Śląski 500m - JUNIORZY Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
25 Gabriela Topolska 777m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
26 Wiktoria Tkaczuk 777m - JUNIORKI MŁ Srebrny opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
27 Marcelina Kowalewska 777m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
28 Kamila Stormowska 777m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
29 Karolina Miłkowska 777m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
30 Magalena Witulaska 777m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
31 Krystian Giszka 777m - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
32 Mateusz Mikołajuk 777m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
33 Jakub Wasilewski 777m - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
34 Paweł Adamski 777m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
35 Łukasz Kuczyński 777m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
36 Jan Franaszczuk 777m - JUNIORZY Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
37 Gabriela Topolska 1500m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
38 Wiktoria Żak 1500m - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
39 Marcelina Kowalewska 1500m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
40 Kamila Stormowska 1500m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
41 Patrycja Markiewicz 1500m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
42 Karolina Miłkowska 1500m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
43 Krystian Giszka 1500m - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
44 Mateusz Mikołajuk 1500m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
45 Ignacy Kłujszo 1500m - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
46 Paweł Adamski 1500m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
47 Łukasz Kuczyński 1500m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
48 Piotr Śląski 1500m - JUNIORZY Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
49 P.Markiewicz, K.Miłkowska, W.Radziejowska, M.Witulska Sztafeta - JUNIORKI Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
50 K.Stankiewicz, K.Stormowska, W.Surowiec, Z.Rumak Sztafeta - JUNIORKI Srebrny warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
51 J.Kondruk, M.Kowalewska, G.Topolska, W.Żak Sztafeta - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
52 P.Adamski, Ł.Kuczyński, M.Mikołajuk Sztafeta - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
53 T.Borys, I.Kłujszo, P.Szkil, J.Zakrzewski Sztafeta - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
54 J.Maliszewski, R.Dąbrowski, J.Szwatro, J.Wasilewski Sztafeta - JUNIORZY Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
55 Gabriela Topolska Wielobój - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
56 Wiktoria Żak Wielobój - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
57 Marcelina Kowalewska Wielobój - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
58 Kamila Stormowska Wielobój - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
59 Patrycja Markiewicz Wielobój - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
60 Magdalena Witulska Wielobój - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
61 Krystian Giszka Wielobój - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
62 Mateusz Mikołajuk Wielobój - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
63 Ignacy Kłujszo Wielobój - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
64 Paweł Adamski Wielobój - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
65 Łukasz Kuczyński Wielobój - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
66 Piotr Śląski Wielobój - JUNIORZY Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Giżycko

 
Łyżwiarstwo figurowe

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Oliwia BOROWSKA / Filip BOJANOWSKI Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Złoty pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
2 Martyna STANKOWSKA / Wiktor KULESZA Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
3 Vanessa SASIN / Krystian PIASNY Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Brązowy łódzkie LTLF Łódź
4 Jakub LOFEK Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Złoty małopolskie UKLF Unia Oświęcim
5 Egor KHLOPKOV Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Srebrny mazowieckie MUKS Euro 6 Warszawa
6 Szymon DERECHOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Brązowy śląskie UKL Spin Katowice
7 Celina SUDNIK Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Złoty łódzkie LTLF Łódź
8 Julia KIERUL Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
9 Amelia RAMS Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
10 Magdalena ZAWADZKA Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Złoty małopolskie OUKŁ „MOLO” Osiek w Oswiecimiu
11 Elizaveta SUROVA Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
12 Amelia ZUREK Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Brązowy mazowieckie UKLF Ochota Warszawa
13 Milosz WITKOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Złoty łódzkie LTLF Łódź
14 Ryszard GURTLER Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Srebrny mazowieckie UKLF Ochota Warszawa
15 Kornel WITKOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Brązowy łódzkie LTLF Łódź

 
Skoki narciarskie

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 K.Konior, P.Twardosz, B.Czyż Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Złoty śląskie
2 W.Pękala, M.Rajda, D.Kastelnik Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
3 D. Jarząbek, M.Ciślak, D.Skupień Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
4 P.Kudzia, S.Pawłowski, K.Niemczyk Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
5 M.Małyjurek, S.Jojko, K.Juroszek Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie WSS Wisła w Wiśle
6 D.Haberny, A.Szczechowicz, M.Zborowski Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie
7 Bartosz Czyż Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Złoty śląskie WSS Wisła w Wiśle
8 Dominik Kastelik Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
9 Damian Skupień Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
10 Szymon Pawłowski Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
11 Karol Niemczyk Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie LKS Klimczok Bystra
12 Mateusz Gruszka Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie AZS Zakopane
13 Bartosz Czyż Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Złoty śląskie WSS Wisła w Wiśle
14 Dominik Kastelik Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
15 Damian Skpień Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
16 Szymon Pawłowski Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
17 Kacper Juroszek Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie WSS Wisła w Wiśle
18 Jarosław Krzak Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Brązowy śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice

 
Kombinacja norweska

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Paweł Twardosz Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Złoty śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
2 Artur Wacławiak Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie UKS Sołtysianie Stare Bystre
3 Kacper Konior Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Brązowy śląskie LKS Klimczok Bystra
4 Piotr Kudzia Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
5 Andrzej Szczechowicz Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Srebrny małopolskie TS Wisła Zakopane
6 Maciej Zborowski Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie KS Chochołów
7 K.Konior, P.Twardosz Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Złoty śląskie
8 A.Wacławiak, M.Marusarz Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie
9 M.Cieślak, D.Jarząbek Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Brązowy małopolskie
10 A.Szczechowicz, M.Zborowski Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Złoty małopolskie
11 P.Pulkowski, M.Małyryjek Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie
12 K.Kieta, M.Korzeniowski Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie
13 Paweł Twardosz Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Złoty śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
14 Artur Wacławiak Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie UKS Sołtysianie Stare Bystre
15 Kacper Koniok Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Brązowy śląskie LKS Klimczok Bystra
16 Piotr Kudzia Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
17 Maciej Zborowski Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Srebrny małopolskie KS Chochołów
18 Maciej Korzeniowski Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie AZS Zakopane

 
Snowboard

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Maria Chyc PGS - Gigant K - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
2 Oliwia Pawlikowska PGS - Gigant K - JUN A Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
3 Julia Sitarz PGS - Gigant K - JUN A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
4 Natalia Stokłosa PGS - Gigant K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
5 Karolina Półtorak PGS - Gigant K - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
6 Małgorzata Gradzik PGS - Gigant K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
7 Konrad Miklasiński PGS - Gigant M - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
8 Klemens Gąsienica Byrcyn PGS - Gigant M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
9 Jakub Luboński PGS - Gigant M - JUN A Brązowy małopolskie MKS Rabka-Zdrój
10 Michał Wilk PGS - Gigant M - JUN B Złoty podkarpackie UKS Malawa
11 Patryk Majerczyk PGS - Gigant M - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
12 Przemysław Okoński PGS - Gigant M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Spójnia Warszawa
13 Julia Sitarz PSL - Slalom K - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
14 Maria Chyc PSL - Slalom K - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
15 Oliwia Pawlikowska PSL - Slalom K - JUN A Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
16 Małgorzata Gradzik PSL - Slalom K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
17 Karolina Półtorak PSL - Slalom K - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
18 Natasza Piwowarczyk PSL - Slalom K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
19 Konrad Miklasiński PSL - Slalom M - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
20 Klemens Gąsienica Byrcyn PSL - Slalom M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
21 Jakub Gawlak Socka PSL - Slalom M - JUN A Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
22 Patryk Majerczyk PSL - Slalom M - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
23 Michał Wilk PSL - Slalom M - JUN B Srebrny podkarpackie UKS Malawa
24 Jan Dziewoński PSL - Slalom M - JUN B Brązowy dolnośląskie AZS AWF Wrocław
25 Oliwia Pawlikowska SBX - Snowcross K - JUN A Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
26 Karolina Szewczyk SBX - Snowcross K - JUN A Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
27 Helena Stańczyk SBX - Snowcross K - JUN A Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
28 Małgorzata Gradzik SBX - Snowcross K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
29 Zofia Błażewska SBX - Snowcross K - JUN B Srebrny mazowieckie KS Spójnia Warszawa
30 Karolina Półtorak SBX - Snowcross K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
31 Stanisław Rymkiewicz SBX - Snowcross M - JUN A Złoty mazowieckie KS Spójnia Warszawa
32 Gabryjel Seroczyński SBX - Snowcross M - JUN A Srebrny mazowieckie KS Spójnia Warszawa
33 Klemens Gąsienica Byrcyn SBX - Snowcross M - JUN A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
34 Filip Orlik SBX - Snowcross M - JUN B Złoty mazowieckie KS Freestyle Club
35 Oliwier Prokop SBX - Snowcross M - JUN B Srebrny śląskie FSU Cieszyn
36 Tymon Wójcik SBX - Snowcross M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
37 Karolina Szewczyk SBS - Slopestyle K - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
38 Martyna Maciejewska SBS - Slopestyle K - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
39 Agata Stawicka SBS - Slopestyle K - JUN A Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
40 Ola Ochnio SBS - Slopestyle K - JUN B Złoty śląskie AZS AWF Katowice
41 Iga Bartmańska SBS - Slopestyle K - JUN B Srebrny dolnośląskie Wrocławski KS
42 Łucja Węglowska SBS - Slopestyle K - JUN B Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
43 Jakub Błaszczyszyn SBS - Slopestyle M - JUN A Złoty śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
44 Maciej Mróz SBS - Slopestyle M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
45 Kacper Repetowski SBS - Slopestyle M - JUN A Brązowy śląskie FSU Cieszyn
46 Jędrzej Maczugowski SBS - Slopestyle M - JUN B Złoty małopolskie AZS Zakopane
47 Krzysztof Owczarek SBS - Slopestyle M - JUN B Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
48 Filip Orlik SBS - Slopestyle M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
49 Karolina Szewczyk Big Air K - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
50 Agata Stawicka Big Air K - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
51 Helena Stańczyk Big Air K - JUN A Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
52 Paulina Zaradna Big Air K - JUN B Złoty śląskie AZS AWF Katowice
53 Natalia Miś Big Air K - JUN B Srebrny śląskie FSU Cieszyn
54 Ola Ochnio Big Air K - JUN B Brązowy śląskie AZS AWF Katowice
55 Maksymilian Strąg Big Air M - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
56 Konrad Pierzchlewicz Big Air M - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
57 Michał Tadel Big Air M - JUN A Brązowy śląskie FSU Cieszyn
58 Filip Orlik Big Air M - JUN B Złoty mazowieckie KS Freestyle Club
59 Jędrzej Maczugowski Big Air M - JUN B Srebrny małopolskie AZS Zakopane
60 Patryk Urbański Big Air M - JUN B Brązowy małopolskie AZS Zakopane

 
Saneczkarstwo

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Klaudia Domaradzka Ślizgi jedynek - JUNIORKI Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
2 Weronika Bryk Ślizgi jedynek - JUNIORKI Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
3 Aleksandra Wojtuściszyn Ślizgi jedynek - JUNIORKI Brązowy lubuskie UKS Nowiny Wielkie
4 Kacper Tarnawski Ślizgi jedynek - JUNIORZY Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
5 Rafał Wojtuściszyn Ślizgi jedynek - JUNIORZY Srebrny lubuskie UKS Nowiny Wielkie
6 Kamil Wojczuk Ślizgi jedynek - JUNIORZY Brązowy lubuskie UKS Nowiny Wielkie
7 Patrycja Karaś Ślizgi jedynek - JUNIORKI MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
8 Helena Pielas Ślizgi jedynek - JUNIORKI MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
9 Agata Miciak Ślizgi jedynek - JUNIORKI MŁ. Brązowy lubuskie UKS Nowiny Wielkie
10 Mateusz Karaś Ślizgi jedynek - JUNIORZY MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
11 Jakub Karaś Ślizgi jedynek - JUNIORZY MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
12 Jędrzej Poniatowski Ślizgi jedynek - JUNIORZY MŁ. Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
13 M.Karaś/J.Karaś Ślizgi dwójek - JUNIOR MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
14 J.Poniatowski/P.Karaś Ślizgi dwójek - JUNIOR MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
15 M.Kiełbasa/P.Bielak Ślizgi dwójek - JUNIOR MŁ. Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
16 K.Tarnawski/K.Domaradzka Ślizgi dwójek - JUNIOR Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
17 D.Rola/K.Skorupka Ślizgi dwójek - JUNIOR Srebrny małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
18 P.Pietrzyk/N.Jamróz Ślizgi dwójek - JUNIOR Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
19 H.Pielas, M.Karaś, M.Karaś, J.Karaś Ślizgi drużynowe - JUNIOR MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
20 P.Karaś, J.Poniatowski, J.Poniatowski, P.Karaś Ślizgi drużynowe - JUNIOR MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
21 N.Wojnarowska, M.Kiełbasa, M.Kiełbasa, P.Bielak Ślizgi drużynowe - JUNIOR MŁ. Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
22 K.Domaradzka, K.Tarnawski, K.Tarnawski, K.Domaradzka Ślizgi drużynowe - JUNIOR Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
23 W.Bryk, A.Dybalski, D.Houhoud, A.Dybalski Ślizgi drużynowe - JUNIOR Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
24 N.Jamróz, P.Pietrzyk, P.Pietrzyk, N.Jamróz Ślizgi drużynowe - JUNIOR Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz

 
Koszykówka K

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
1 Pomorskie Finały K Złoty pomorskie
2 Mazowieckie Finały K Srebrny mazowieckie
3 Wielkopolskie Finały K Brązowy wielkopolskie

 
Wszyscy medaliści

Imię i nazwisko sportowca Konkurencja Medal Województwo Klub
Nicholas Czarnik Super gigant M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Piotr Browarski Super gigant M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
Jan Zakrzewski Super gigant M - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
Katarzyna Hreśka Super gigant K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Firn Zakopane
Patrycja Florek Super gigant K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Anna Skarbek-Malczewska Super gigant K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Firn Zakopane
Nicholas Czarnik Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Bartosz Szkoła Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
Błażej Budz Kombinacja alpejska M - JUNIOR B Brązowy małopolskie Rusiński Ski-Max
Patrycja Florek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Gabriela Hopek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
Katarzyna Hreśka Kombinacja alpejska K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Firn Zakopane
Nicholas Czarnik Slalom gigant M - JUNIOR B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Bartosz Szkoła Slalom gigant M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
Jan Zakrzewski Slalom gigant M - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
Gabriela Hopek Slalom gigant K - JUNIOR B Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
Katarzyna Hreśka Slalom gigant K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Firn Zakopane
Patrycja Florek Slalom gigant K - JUNIOR B Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Jan Zakrzewski Slalom M - JUNIOR B Złoty małopolskie MUKS Śmig Zakopane
Bartosz Szkoła Slalom M - JUNIOR B Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
Błażej Budz Slalom M - JUNIOR B Brązowy małopolskie Rusiński Ski-Max
Patrycja Florek Slalom K - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Gabriela Hopek Slalom K - JUNIOR B Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
Zuzanna Jarosz Slalom K - JUNIOR B Brązowy małopolskie MUKS Śmig Zakopane
Paweł Pyjas Super gigant M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
Szymon Bębenek Super gigant M - JUNIOR A Srebrny małopolskie KN Gondola Krynica
Michał Michalik Super gigant M - JUNIOR A Brązowy mazowieckie NKN Warszawa
Zuzanna Czapska Super gigant K - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
Zofia Zdort Super gigant K - JUNIOR A Srebrny mazowieckie NKN Warszawa
Julia Włodarczyk Super gigant K - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Michał Michalik Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
Paweł Pyjas Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Srebrny małopolskie KKN Siepraw-Ski
Filip Szadkowski Kombinacja alpejska M - JUNIOR A Brązowy mazowieckie NKN Warszawa
Zofia Zdort Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Złoty mazowieckie NKN Warszawa
Julia Włodarczyk Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Helena Kubasiewicz Kombinacja alpejska K - JUNIOR A Brązowy mazowieckie WKN Warszawa
Paweł Pyjas Slalom gigant M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
Michał Michalik Slalom gigant M - JUNIOR A Srebrny mazowieckie NKN Warszawa
Jan Grodecki Slalom gigant M - JUNIOR A Brązowy śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
Daria Krajewska Slalom gigant K - JUNIOR A Złoty śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
Magdalena Łuczak Slalom gigant K - JUNIOR A Srebrny małopolskie UKS Mitanski Zakopane
Zofia Zdort Slalom gigant K - JUNIOR A Brązowy mazowieckie WTS DeSki Warszawa
Paweł Pyjas Slalom M - JUNIOR A Złoty małopolskie KKN Siepraw-Ski
Jan Grodecki Slalom M - JUNIOR A Srebrny śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
Alex Chyc Slalom M - JUNIOR A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
Magdalena Łuczak Slalom K - JUNIOR A Złoty małopolskie UKS Mitanski Zakopane
Daria Krajewska Slalom K - JUNIOR A Srebrny śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
Julia Włodarczyk Slalom K - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
Wojciech Filip Bieg sprinterski - juniorzy Złoty dolnośląskie AZS AWF Wrocław
Marcin Szwajnos Bieg sprinterski - juniorzy Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg sprinterski - juniorzy Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
Wojciech Janik Bieg sprinterski - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
Mateusz Gierczyk Bieg sprinterski - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
Andrzej Galica Bieg sprinterski - juniorzy mł. Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
Kamila Cichoń Bieg sprinterski - juniorki Złoty podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
Natalia Tomaszewska Bieg sprinterski - juniorki Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
Magda Piczura Bieg sprinterski - juniorki Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
Daria Gembicka Bieg sprinterski - juniorki mł. Złoty śląskie UKS Lider Katowice
Paulina Pawliczek Bieg sprinterski - juniorki mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
Karolina Janko Bieg sprinterski - juniorki mł. Brązowy śląskie UKS Karlik Chorzów
Marcin Szwajnos Bieg pościgowy - juniorzy Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
Wojciech Filip Bieg pościgowy - juniorzy Srebrny dolnośląskie AZS AWF Wrocław
Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg pościgowy - juniorzy Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
Wojciech Janik Bieg pościgowy - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
Mateusz Gierczyk Bieg pościgowy - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
Jakub Ogorzałek Bieg pościgowy - juniorzy mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
Natalia Tomaszewska Bieg pościgowy - juniorki Złoty śląskie AZS AWF Katowice
Magda Piczura Bieg pościgowy - juniorki Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
Kamila Cichoń Bieg pościgowy - juniorki Brązowy podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
Karolina Janko Bieg pościgowy - juniorki mł. Złoty śląskie UKS Karlik Chorzów
Paulina Pawliczek Bieg pościgowy - juniorki mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
Daria Gembicka Bieg pościgowy - juniorki mł. Brązowy śląskie UKS Lider Katowice
Tadeusz Nędza-Kubiniec Bieg indywidualny - juniorzy Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
Przemysław Pancerz Bieg indywidualny - juniorzy Srebrny dolnośląskie AZS AWF Wrocław
Michał Neumann Bieg indywidualny - juniorzy Brązowy śląskie AZS AWF Katowice
Mateusz Piela Bieg indywidualny - juniorzy mł. Złoty śląskie BLKS Żywiec
Mateusz Gierczyk Bieg indywidualny - juniorzy mł. Srebrny dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
Bartłomiej Puto Bieg indywidualny - juniorzy mł. Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
Magda Piczura Bieg indywidualny - juniorki Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
Natalia Tomaszewska Bieg indywidualny - juniorki Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
Joanna Jakieła Bieg indywidualny - juniorki Brązowy małopolskie BKS WP Kościelisko
Paulina Pawliczek Bieg indywidualny - juniorki mł. Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
Karolina Janko Bieg indywidualny - juniorki mł. Srebrny śląskie UKS Karlik Chorzów
Monika Wyszyńska Bieg indywidualny - juniorki mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
S.Kaczyński, M.Neumann, Ł.Sidorowicz Bieg sztafetowy - juniorzy Złoty śląskie AZS AWF Katowice
T.Nędza-Kubiniec, K.Guńka, W.Skorusa Bieg sztafetowy - juniorzy Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
W.Filip, K.Kałużny, P.Pancerz Bieg sztafetowy - juniorzy Brązowy dolnośląskie AZS AWF Wrocław
M.Gierczyk, M.Kaczanowski, W.Janik Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Złoty dolnośląskie UKN Melafir Czarny Bór
A.Galica, K.Barnowski, B.Puto Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Srebrny małopolskie BKS WP Kościelisko
S.Ochap, A.Gruda, J.Ogorzałek Bieg sztafetowy - juniorzy mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
M.Piczura, J.Jakieła, C.Spierenburg Bieg sztafetowy - juniorki Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
Ka.Cichoń, Kl.Cichoń, J.Zając Bieg sztafetowy - juniorki Srebrny podkarpackie IKN Górnik Iwonicz Zdrój
M.Wojnar, P.Rutecka, M.Choroszewicz Bieg sztafetowy - juniorki Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
P.Pawliczek, A.Waliczek, N.Stachoń Bieg sztafetowy - juniorki mł. Złoty małopolskie BKS WP Kościelisko
J.Koniuszy, S.Fryczyńska, M.Żebrowska Bieg sztafetowy - juniorki mł. Srebrny pomorskie PKO Harpagan Gdańsk
M.Paździorko, M.Zoriy, M.Wyszyńska Bieg sztafetowy - juniorki mł. Brązowy dolnośląskie MKS Duszniki Zdrój
Mateusz Haratyk Sprint - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
Wiktor Czaja Sprint - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
Michał Skowron Sprint - JUNIOR A Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Klaudia Kołodziej Sprint - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
Weronika Kaleta Sprint - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
Iwona Piekarz Sprint - JUNIORKA A Brązowy małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
Dawid Damian Sprint - JUNIOR B Złoty małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
Jan Żółkiewski Sprint - JUNIOR B Srebrny lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
Bartosz Głaz Sprint - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
Monika Skinder Sprint - JUNIORKA B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
Eliza Rucka Sprint - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
Izabela Marcisz Sprint - JUNIORKA B Brązowy podkarpackie SS Prządki Ski
Mateusz Haratyk Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
Maciej Popieluch Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
Wiktor Czaja Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
Weronika Kaleta Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
Klaudia Kołodziej Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
Klaudia Pytel Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A Brązowy śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
Michał Boreczek Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Dawid Damian Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
Eliza Rucka Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Złoty śląskie MKS Istebna
Izabela Marcisz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Srebrny podkarpackie SS Prządki Ski
Magdalena Kobielusz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B Brązowy śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
Mateusz Haratyk Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Złoty śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
Michał Skowron Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Wiktor Czaja Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
Michał Boreczek Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Bartosz Głaz Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
Klaudia Kołodziej Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
Klaudia Pytel Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
Weronika Kaleta Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A Brązowy małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
Izabela Marcisz Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Złoty podkarpackie SS Prządki Ski
Eliza Rucka Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
Monika Skinder Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
W.Czaja, M.Popieluch Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Złoty małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
I.Wierzbowski, M.Skowron Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Ł.Bachleda, M.Sas Sztafety sprinterskie - JUNIOR A Brązowy małopolskie KS Obidowiec Obidowa
M.Zdziechowski, M.Boreczek Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
D.Damian, P.Kuruc Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Srebrny małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
D.Ciećko, B.Głaz Sztafety sprinterskie - JUNIOR B Brązowy lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
W.Kaleta, I.Piekarz Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Złoty małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
A.Gucwa, M.Kocemba Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Srebrny małopolskie LKS Cerbud Ptaszkowa
P.Pasterczyk, O.Bril Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A Brązowy podkarpackie MUKS Podkarpacie Jedlicze
M.Kuśmierz, M.Skinder Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Złoty lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
E.Rucka, M.Wojtyła Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Srebrny śląskie MKS Istebna
S.Lizis, K.Polityńska Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B Brązowy podkarpackie MKS Halicz Ustrzyki Dolne
Sopot CC Wa ku’ta Finał K Złoty pomorskie Sopot CC Wa ku'ta
Gdańsk CC Little Lions Finał K Srebrny pomorskie Gdańsk CC Little Lions
KS Warszowice Finał K Brązowy śląskie KS Warszowice
Gdańsk CC Little Lions Finał M Złoty pomorskie Gdańsk CC Little Lions
KS Warszowice Finał M Srebrny śląskie KS Warszowice
City CC Kornishon Finał M Brązowy mazowieckie City CC Kornishon
K.Dyderski/J.Dyderska Rogrywki par mieszanych Złoty łódzkie
M.Grzelka/K.Ejsmont Rogrywki par mieszanych Srebrny łódzkie
D.Szmidt/K.Skurnica Rogrywki par mieszanych Brązowy śląskie
JKH GKS Jastrzębie Finały Złoty śląskie JKH GKS Jastrzębie
TMH Polonia/Zryw Ruda Śl. Finały Srebrny śląskie TMH Polonia/Zryw Ruda Śl.
MOSM Tychy Finały Brązowy śląskie MOSM Tychy
Śląskie Finały M Złoty śląskie
Dolnośląskie Finały M Srebrny dolnośląskie
Wielkopolskie Finały M Brązowy wielkopolskie
Olga Kaczmarek 500 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Karolina Gąsecka 500 m - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Iga Wojtasik 500 m - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
Natalia Jabrzyk 500 m - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Marta Dobrowolska 500 m - JUNIORKI MŁ Srebrny mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
Martyna Baran 500 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Wiktor Grzybek 500 m - JUNIORZY MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Roman Miahchylau 500 m - JUNIORZY MŁ Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Piotr Nałęcki 500 m - JUNIORZY MŁ Brązowy podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Damian Żurek 500 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Gaweł Oficjalski 500 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
Jan Świątek 500 m - JUNIORZY Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Karolina Gąsecka 1500 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Iga Wojtasik 1500 m - JUNIORKI Srebrny warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
Olga Kaczmarek 1500 m - JUNIORKI Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Kaja Gajewska 1500 m - JUNIORKI MŁ Złoty dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
Natalia Jabrzyk 1500 m - JUNIORKI MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Marta Dobrowolska 1500 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
Jakub Piotrowski 3000 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Jan Świątek 3000 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Damian Żurek 3000 m - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Piotr Nałęcki 3000 m - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Maciej Dulewicz 3000 m - JUNIORZY MŁ Srebrny dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
Mikołaj Jabłoński 3000 m - JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie MKS Korona Wilanów
Olga Kaczmarek 1000 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Karolina Gąsecka 1000 m - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Iga Wojtasik 1000 m - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
Natalia Jabrzyk 1000 m - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Kaja Gajewska 1000 m - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
Martyna Baran 1000 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Jan Świątek 1500 m - JUNIORZY Złoty mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Jakub Piotrowski 1500 m - JUNIORZY Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Damian Żurek 1500 m - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Piotr Nałęcki 1500 m - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Wiktor Grzybek 1500 m - JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Maciej Dulewicz 1500 m - JUNIORZY MŁ Brązowy dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
K. Gąsecka, O. Kaczmarek, P. Mormus Bieg drużynowy - JUNIORKI Złoty łódzkie
I. Kapruziak, K. Ulkowska, V. Urizar-Rojas Bieg drużynowy - JUNIORKI Srebrny mazowieckie
P. Koczergo, J. Hajduk, K. Szymańska Bieg drużynowy - JUNIORKI Brązowy mazowieckie
M. Dobrowolska, M. Baran, M. Płończyk Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ Złoty mazowieckie
N. Dudziak, A. Kluk, K. Trybulec Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie
N. Jabrzyk, J. Owczarek, I. Tejchman Bieg drużynowy - JUNIORKI MŁ Brązowy łódzkie
M. Kania, G. Oficjalski, J. Świątek Bieg drużynowy - JUNIORZY Złoty mazowieckie
F. Kowalski, J. Piotrowski, D. Żurek Bieg drużynowy - JUNIORZY Srebrny łódzkie
A. Nalepka, P. Nałęcki, S. Zegarowicz Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie
K. Karczewski, M. Jabłoński, R. Miahchylau Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ Srebrny mazowieckie
J. Banaś, K. Busse, M. Dulewicz Bieg drużynowy - JUNIORZY MŁ Brązowy dolnośląskie
Piotr Nałęcki 1000 m -JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Wiktor Grzybek 1000 m -JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Roman Miahchylau 1000 m -JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Damian Żurek 1000 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Jan Świątek 1000 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Gaweł Oficjalski 1000 m - JUNIORZY Brązowy mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
Karolina Gąsecka 3000 m - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Olga Kaczmarek 3000 m - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Joanna Hajduk 3000 m - JUNIORKI Brązowy mazowieckie UKS 3 Milanówek
Natalia Jabrzyk 3000 m - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Kaja Gajewska 3000 m - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
Marta Dobrowolska 3000 m - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
Piotr Nałęcki 5000 m - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Maciej Dulewicz 5000 m - JUNIORZY MŁ Srebrny dolnośląskie MKS Cuprum Lubin
Mikołaj Jabłoński 5000 m - JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie MKS Korona Wilanów
Jakub Piotrowski 5000 m - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Jan Świątek 5000 m - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Damian Żurek 5000 m - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Karolina Gąsecka Mass start - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Olga Kaczmarek Mass start - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Iga Wojtasik Mass start - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
Natalia Jabrzyk Mass start - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Kaja Gajewska Mass start - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
Marta Dobrowolska Mass start - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
Damian Żurek Mass start - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Jakub Piotrowski Mass start - JUNIORZY Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Marek Kania Mass start - JUNIORZY Brązowy mazowieckie Fundacja ŁSiW Legia Warszawa
Piotr Nałęcki Mass start - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Maciej Dulewicz Mass start - JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie MKS Cuprum Lubin
Paweł Ostrowski Mass start - JUNIORZY MŁ Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
Karolina Gąsecka Wielobój - JUNIORKI Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Olga Kaczmarek Wielobój - JUNIORKI Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Iga Wojtasik Wielobój - JUNIORKI Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Viking Elbląg
Natalia Jabrzyk Wielobój - JUNIORKI MŁ Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Kaja Gajewska Wielobój - JUNIORKI MŁ Srebrny dolnośląskie UKS Orlica Duszniki-Zdrój
Marta Dobrowolska Wielobój - JUNIORKI MŁ Brązowy mazowieckie UKS Sparta Grodzisk Maz.
Jakub Piotrowski Wielobój - JUNIORZY Złoty łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Jan Świątek Wielobój - JUNIORZY Srebrny mazowieckie WTŁ Stegny Warszawa
Damian Żurek Wielobój - JUNIORZY Brązowy łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Piotr Nałęcki Wielobój - JUNIORZY MŁ Złoty podkarpackie SKŁ Górnik Sanok
Wiktor Grzybek Wielobój - JUNIORZY MŁ Srebrny łódzkie KS Pilica Tomaszów Maz.
Mikołaj Jabłoński Wielobój - JUNIORZY MŁ Brązowy mazowieckie MKS Korona Wilanów
Gabriela Topolska 1000m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Wiktoria Żak 1000m - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Marcelina Kowalewska 1000m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Kamila Stormowska 1000m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
Patrycja Markiewicz 1000m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Magdalena Witulska 1000m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Ignacy Kłujszo 1000m - JUNIORZY MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Mateusz Mikołajuk 1000m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Krystian Giszka 1000m - JUNIORZY MŁ Brązowy opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
Paweł Adamski 1000m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Łukasz Kuczyński 1000m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Jan Franaszczuk 1000m - JUNIORZY Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
Gabriela Topolska 500m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Wiktoria Żak 500m - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Marcelina Kowalewska 500m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Kamila Stormowska 500m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
Magdalena Witulska 500m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Patrycja Markiewicz 500m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Krystian Giszka 500m - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
Jakub Zakrzewski 500m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Ignacy Kłujszo 500m - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Łukasz Kuczyński 500m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Paweł Adamski 500m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Piotr Śląski 500m - JUNIORZY Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
Gabriela Topolska 777m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Wiktoria Tkaczuk 777m - JUNIORKI MŁ Srebrny opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
Marcelina Kowalewska 777m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Kamila Stormowska 777m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
Karolina Miłkowska 777m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Magalena Witulaska 777m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Krystian Giszka 777m - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
Mateusz Mikołajuk 777m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Jakub Wasilewski 777m - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Paweł Adamski 777m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Łukasz Kuczyński 777m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Jan Franaszczuk 777m - JUNIORZY Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
Gabriela Topolska 1500m - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Wiktoria Żak 1500m - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Marcelina Kowalewska 1500m - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Kamila Stormowska 1500m - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
Patrycja Markiewicz 1500m - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Karolina Miłkowska 1500m - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Krystian Giszka 1500m - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
Mateusz Mikołajuk 1500m - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Ignacy Kłujszo 1500m - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Paweł Adamski 1500m - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Łukasz Kuczyński 1500m - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Piotr Śląski 1500m - JUNIORZY Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
P.Markiewicz, K.Miłkowska, W.Radziejowska, M.Witulska Sztafeta - JUNIORKI Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
K.Stankiewicz, K.Stormowska, W.Surowiec, Z.Rumak Sztafeta - JUNIORKI Srebrny warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
J.Kondruk, M.Kowalewska, G.Topolska, W.Żak Sztafeta - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
P.Adamski, Ł.Kuczyński, M.Mikołajuk Sztafeta - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
T.Borys, I.Kłujszo, P.Szkil, J.Zakrzewski Sztafeta - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
J.Maliszewski, R.Dąbrowski, J.Szwatro, J.Wasilewski Sztafeta - JUNIORZY Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Gabriela Topolska Wielobój - JUNIORKI MŁ Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Wiktoria Żak Wielobój - JUNIORKI MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Marcelina Kowalewska Wielobój - JUNIORKI MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Kamila Stormowska Wielobój - JUNIORKI Złoty warmińsko-mazurskie KS Orzeł Elbląg
Patrycja Markiewicz Wielobój - JUNIORKI Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Magdalena Witulska Wielobój - JUNIORKI Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Krystian Giszka Wielobój - JUNIORZY MŁ Złoty opolskie AZS KU Politechniki Opolskiej
Mateusz Mikołajuk Wielobój - JUNIORZY MŁ Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Ignacy Kłujszo Wielobój - JUNIORZY MŁ Brązowy podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Paweł Adamski Wielobój - JUNIORZY Złoty podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Łukasz Kuczyński Wielobój - JUNIORZY Srebrny podlaskie ŁKS Juvenia Białystok
Piotr Śląski Wielobój - JUNIORZY Brązowy warmińsko-mazurskie UKS Giżycko
Oliwia BOROWSKA / Filip BOJANOWSKI Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Złoty pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
Martyna STANKOWSKA / Wiktor KULESZA Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
Vanessa SASIN / Krystian PIASNY Pary taneczne - taniec dowolny (JUNIOR B) Brązowy łódzkie LTLF Łódź
Jakub LOFEK Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Złoty małopolskie UKLF Unia Oświęcim
Egor KHLOPKOV Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Srebrny mazowieckie MUKS Euro 6 Warszawa
Szymon DERECHOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR B) Brązowy śląskie UKL Spin Katowice
Celina SUDNIK Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Złoty łódzkie LTLF Łódź
Julia KIERUL Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
Amelia RAMS Solistki - program dowolny (JUNIOR A) Brązowy pomorskie GKS Stoczniowiec Gdańsk
Magdalena ZAWADZKA Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Złoty małopolskie OUKŁ „MOLO” Osiek w Oswiecimiu
Elizaveta SUROVA Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Srebrny kujawsko-pomorskie MKS Axel Toruń
Amelia ZUREK Solistki - program dowolny (JUNIOR B) Brązowy mazowieckie UKLF Ochota Warszawa
Milosz WITKOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Złoty łódzkie LTLF Łódź
Ryszard GURTLER Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Srebrny mazowieckie UKLF Ochota Warszawa
Kornel WITKOWSKI Soliści - program dowolny (JUNIOR A) Brązowy łódzkie LTLF Łódź
K.Konior, P.Twardosz, B.Czyż Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Złoty śląskie
W.Pękala, M.Rajda, D.Kastelnik Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
D. Jarząbek, M.Ciślak, D.Skupień Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
P.Kudzia, S.Pawłowski, K.Niemczyk Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
M.Małyjurek, S.Jojko, K.Juroszek Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie WSS Wisła w Wiśle
D.Haberny, A.Szczechowicz, M.Zborowski Drużynowy konkurs HS-140 - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie
Bartosz Czyż Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Złoty śląskie WSS Wisła w Wiśle
Dominik Kastelik Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
Damian Skupień Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
Szymon Pawłowski Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
Karol Niemczyk Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie LKS Klimczok Bystra
Mateusz Gruszka Konkurs skoków HS-140 - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie AZS Zakopane
Bartosz Czyż Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Złoty śląskie WSS Wisła w Wiśle
Dominik Kastelik Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Srebrny śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
Damian Skpień Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY Brązowy małopolskie TS Wisła Zakopane
Szymon Pawłowski Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
Kacper Juroszek Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie WSS Wisła w Wiśle
Jarosław Krzak Konkurs skoków HS-140 (II) - JUNIORZY MŁ Brązowy śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
Paweł Twardosz Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Złoty śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
Artur Wacławiak Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie UKS Sołtysianie Stare Bystre
Kacper Konior Skoki HS-140 + bieg 10 km - JUNIORZY Brązowy śląskie LKS Klimczok Bystra
Piotr Kudzia Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
Andrzej Szczechowicz Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Srebrny małopolskie TS Wisła Zakopane
Maciej Zborowski Skoki HS-140 + bieg 7,5 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie KS Chochołów
K.Konior, P.Twardosz Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Złoty śląskie
A.Wacławiak, M.Marusarz Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie
M.Cieślak, D.Jarząbek Skoki drużynowe HS-140 + biegi 5 x 1 km - JUNIORZY Brązowy małopolskie
A.Szczechowicz, M.Zborowski Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Złoty małopolskie
P.Pulkowski, M.Małyryjek Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Srebrny śląskie
K.Kieta, M.Korzeniowski Skoki drużynowe HS-140 + biegi 4 x 1 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie
Paweł Twardosz Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Złoty śląskie PKS Olimpijczyk Gilowice
Artur Wacławiak Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Srebrny małopolskie UKS Sołtysianie Stare Bystre
Kacper Koniok Skoki HS-140 + bieg 5 km - JUNIORZY Brązowy śląskie LKS Klimczok Bystra
Piotr Kudzia Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Złoty śląskie LKS Klimczok Bystra
Maciej Zborowski Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Srebrny małopolskie KS Chochołów
Maciej Korzeniowski Skoki HS-140 + bieg 3,75 km - JUNIORZY MŁ Brązowy małopolskie AZS Zakopane
Maria Chyc PGS - Gigant K - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
Oliwia Pawlikowska PGS - Gigant K - JUN A Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
Julia Sitarz PGS - Gigant K - JUN A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
Natalia Stokłosa PGS - Gigant K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Karolina Półtorak PGS - Gigant K - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
Małgorzata Gradzik PGS - Gigant K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
Konrad Miklasiński PGS - Gigant M - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
Klemens Gąsienica Byrcyn PGS - Gigant M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
Jakub Luboński PGS - Gigant M - JUN A Brązowy małopolskie MKS Rabka-Zdrój
Michał Wilk PGS - Gigant M - JUN B Złoty podkarpackie UKS Malawa
Patryk Majerczyk PGS - Gigant M - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
Przemysław Okoński PGS - Gigant M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Spójnia Warszawa
Julia Sitarz PSL - Slalom K - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
Maria Chyc PSL - Slalom K - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
Oliwia Pawlikowska PSL - Slalom K - JUN A Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
Małgorzata Gradzik PSL - Slalom K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Karolina Półtorak PSL - Slalom K - JUN B Srebrny małopolskie F2 Dawidek Team
Natasza Piwowarczyk PSL - Slalom K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
Konrad Miklasiński PSL - Slalom M - JUN A Złoty małopolskie AZS Zakopane
Klemens Gąsienica Byrcyn PSL - Slalom M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
Jakub Gawlak Socka PSL - Slalom M - JUN A Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
Patryk Majerczyk PSL - Slalom M - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Michał Wilk PSL - Slalom M - JUN B Srebrny podkarpackie UKS Malawa
Jan Dziewoński PSL - Slalom M - JUN B Brązowy dolnośląskie AZS AWF Wrocław
Oliwia Pawlikowska SBX - Snowcross K - JUN A Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Karolina Szewczyk SBX - Snowcross K - JUN A Srebrny śląskie AZS AWF Katowice
Helena Stańczyk SBX - Snowcross K - JUN A Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
Małgorzata Gradzik SBX - Snowcross K - JUN B Złoty małopolskie F2 Dawidek Team
Zofia Błażewska SBX - Snowcross K - JUN B Srebrny mazowieckie KS Spójnia Warszawa
Karolina Półtorak SBX - Snowcross K - JUN B Brązowy małopolskie F2 Dawidek Team
Stanisław Rymkiewicz SBX - Snowcross M - JUN A Złoty mazowieckie KS Spójnia Warszawa
Gabryjel Seroczyński SBX - Snowcross M - JUN A Srebrny mazowieckie KS Spójnia Warszawa
Klemens Gąsienica Byrcyn SBX - Snowcross M - JUN A Brązowy małopolskie AZS Zakopane
Filip Orlik SBX - Snowcross M - JUN B Złoty mazowieckie KS Freestyle Club
Oliwier Prokop SBX - Snowcross M - JUN B Srebrny śląskie FSU Cieszyn
Tymon Wójcik SBX - Snowcross M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
Karolina Szewczyk SBS - Slopestyle K - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
Martyna Maciejewska SBS - Slopestyle K - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
Agata Stawicka SBS - Slopestyle K - JUN A Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
Ola Ochnio SBS - Slopestyle K - JUN B Złoty śląskie AZS AWF Katowice
Iga Bartmańska SBS - Slopestyle K - JUN B Srebrny dolnośląskie Wrocławski KS
Łucja Węglowska SBS - Slopestyle K - JUN B Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
Jakub Błaszczyszyn SBS - Slopestyle M - JUN A Złoty śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
Maciej Mróz SBS - Slopestyle M - JUN A Srebrny małopolskie AZS Zakopane
Kacper Repetowski SBS - Slopestyle M - JUN A Brązowy śląskie FSU Cieszyn
Jędrzej Maczugowski SBS - Slopestyle M - JUN B Złoty małopolskie AZS Zakopane
Krzysztof Owczarek SBS - Slopestyle M - JUN B Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
Filip Orlik SBS - Slopestyle M - JUN B Brązowy mazowieckie KS Freestyle Club
Karolina Szewczyk Big Air K - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
Agata Stawicka Big Air K - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
Helena Stańczyk Big Air K - JUN A Brązowy śląskie UKS Silesia Chełm Śląski
Paulina Zaradna Big Air K - JUN B Złoty śląskie AZS AWF Katowice
Natalia Miś Big Air K - JUN B Srebrny śląskie FSU Cieszyn
Ola Ochnio Big Air K - JUN B Brązowy śląskie AZS AWF Katowice
Maksymilian Strąg Big Air M - JUN A Złoty śląskie AZS AWF Katowice
Konrad Pierzchlewicz Big Air M - JUN A Srebrny mazowieckie KS Freestyle Club
Michał Tadel Big Air M - JUN A Brązowy śląskie FSU Cieszyn
Filip Orlik Big Air M - JUN B Złoty mazowieckie KS Freestyle Club
Jędrzej Maczugowski Big Air M - JUN B Srebrny małopolskie AZS Zakopane
Patryk Urbański Big Air M - JUN B Brązowy małopolskie AZS Zakopane
Klaudia Domaradzka Ślizgi jedynek - JUNIORKI Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Weronika Bryk Ślizgi jedynek - JUNIORKI Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Aleksandra Wojtuściszyn Ślizgi jedynek - JUNIORKI Brązowy lubuskie UKS Nowiny Wielkie
Kacper Tarnawski Ślizgi jedynek - JUNIORZY Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Rafał Wojtuściszyn Ślizgi jedynek - JUNIORZY Srebrny lubuskie UKS Nowiny Wielkie
Kamil Wojczuk Ślizgi jedynek - JUNIORZY Brązowy lubuskie UKS Nowiny Wielkie
Patrycja Karaś Ślizgi jedynek - JUNIORKI MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Helena Pielas Ślizgi jedynek - JUNIORKI MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Agata Miciak Ślizgi jedynek - JUNIORKI MŁ. Brązowy lubuskie UKS Nowiny Wielkie
Mateusz Karaś Ślizgi jedynek - JUNIORZY MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Jakub Karaś Ślizgi jedynek - JUNIORZY MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
Jędrzej Poniatowski Ślizgi jedynek - JUNIORZY MŁ. Brązowy dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
M.Karaś/J.Karaś Ślizgi dwójek - JUNIOR MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
J.Poniatowski/P.Karaś Ślizgi dwójek - JUNIOR MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
M.Kiełbasa/P.Bielak Ślizgi dwójek - JUNIOR MŁ. Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
K.Tarnawski/K.Domaradzka Ślizgi dwójek - JUNIOR Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
D.Rola/K.Skorupka Ślizgi dwójek - JUNIOR Srebrny małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
P.Pietrzyk/N.Jamróz Ślizgi dwójek - JUNIOR Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
H.Pielas, M.Karaś, M.Karaś, J.Karaś Ślizgi drużynowe - JUNIOR MŁ. Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
P.Karaś, J.Poniatowski, J.Poniatowski, P.Karaś Ślizgi drużynowe - JUNIOR MŁ. Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
N.Wojnarowska, M.Kiełbasa, M.Kiełbasa, P.Bielak Ślizgi drużynowe - JUNIOR MŁ. Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
K.Domaradzka, K.Tarnawski, K.Tarnawski, K.Domaradzka Ślizgi drużynowe - JUNIOR Złoty dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
W.Bryk, A.Dybalski, D.Houhoud, A.Dybalski Ślizgi drużynowe - JUNIOR Srebrny dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
N.Jamróz, P.Pietrzyk, P.Pietrzyk, N.Jamróz Ślizgi drużynowe - JUNIOR Brązowy małopolskie UKS Tajfun Nowy Sącz
Pomorskie Finały K Złoty pomorskie
Mazowieckie Finały K Srebrny mazowieckie
Wielkopolskie Finały K Brązowy wielkopolskie