Wartości nieoficjalne, po rozegraniu następujących dyscyplin: łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, short track, biathlon, koszykówka K i M, skoki narciarskie, kombinacja norweska, biegi narciarskie, łyżwiarstwo figurowe, snowboard, hokej na lodzie, narciarstwo alpejskie, curling.

 

Klasyfikacja medalowa OOM

Lp.Województwo
Złoto
Srebro
Brąz
1.Małopolskie
38
40
44
2.Śląskie
28
21
17,5
3.Łódzkie
21,5
13,5
8,5
4.Dolnośląskie
15
23
11
5.Podlaskie
13
20
16
6.Podkarpackie
10
3
5
7.Mazowieckie
9
20
25
8.Warmińsko-Mazurskie
5
2
8
9.Opolskie
4
1
1
10.Pomorskie
4,5
2,5
3
11.Lubelskie
3
1
5
12Kujawsko-Pomorskie
3
13.Lubuskie
1
3
14.Wielkopolskie
2
Świętokrzyskie
Zachodniopomorskie

Klasyfikacja wojewódzka OOM

Lp.WojewództwoPunkty
1.Małopolskie2009,50
2.Śląskie1604,40
3.Mazowieckie1007,16
4.Dolnośląskie974,94
5.Łódzkie526,12
6.Podkarpackie421,00
7.Podlaskie385,39
8.Pomorskie330,16
9.Wielkopolskie188,00
10.Warmińsko-Mazurskie176,66
11.Kujawsko-Pomorskie121,00
12.Lubuskie115,97
13.Zachodniopomorskie115,00
14.Lubelskie104,00
15.Opolskie58,66
Świętokrzyskie

Klasyfikacja klubowa OOM

Lp.KlubWojewództwoPunkty
1MKS Karkonosze Jelenia GóraDŚL385,29
2ŁKS Juvenia BiałystokPDL373,39
3AZS AWF KatowiceŚL282,00
4AZS ZakopaneMŁP281,80
5KS Pilica Tomaszów Maz.ŁDZ273,00
6BKS WP-KościeliskoMŁP253,00
7F2 Dawidek TeamMŁP227,00
8KS Freestyle ClubMAZ149,00
9LKS Klimczok BystraŚL147,00
10SS-R LZS Sokół SzczyrkŚL132,60
11AZS AWF WrocławDŚL124,66
12NKN WarszawaMAZ117,00
13KKN Siepraw-SkiMŁP116,00
14UKS Nowiny WielkieLBU115,97
15KS Spójnia WarszawaMAZ110,00
16UKS Mitanski ZakopaneMŁP109,00
17MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.LUB104,00
18WSS Wisła w WiśleŚL101,40
19KS Jedność Nowy SączMŁP96,00
19UKS Silesia Chełm Śl.ŚL96,00
21IKN Górnik Iwonicz-ZdrójPKR92,00
22TS Wisła ZakopaneMŁP90,40
23WTŁ Stegny WarszawaMAZ89,00
24SKŁ Górnik SanokPKR84,00
25KS Orzeł ElblągWMZ82,00
26MKS Duszniki-ZdrójDŚL80,00
27UKS Błyskawica DomaniewiceŁDZ79,96
28FSU CieszynŚL78,00
29MOSM TychyŚL77,65
30UKN Laworta Ustrzyki DolnePKR74,00
30KS Narciarnia Nowy SączMŁP74,00
32MKS Cuprum LubinDŚL71,99
33UKS Tajfun Nowy SączMŁP71,50
34PKS Olimpijczyk GilowiceŚL67,80
35LKS Markam Wiśniowa OsieczanyMŁP66,00
36GKS Stoczniowiec GdańskPOM65,00
37UKS 3 MilanówekMAZ63,00
37MKS Korona WilanówMAZ63,00
39Fundacja ŁSiW Legia WarszawaMAZ61,66
40WKN WarszawaMAZ61,00
40UKN Melafir Czarny BórDŚL61,00
42LKS Witów Ski Mszana DolnaMŁP55,00
43MUKS Śmig ZakopaneMŁP54,00
44AZS KU Politechniki OpolskiejOPO53,66
45Gdańsk CC Little LionsPOM53,00
45KS Beskidy Bielsko-BiałaŚL53,00
47KS Obidowiec ObidowaMŁP52,00
48UKS Bat KartuzyPOM49,98
49MKS Halicz Ustrzyki DolnePKR46,00
50JKH GKS JastrzębieŚL45,00
50NKS Trójwieś BeskidzkaŚL45,00
52MKS Kusy SzczecinZPM44,00
53MUKS PoznańWKP43,75
54MKS MOS WrocławDŚL43,28
55UKS Viking ElblągWMZ43,00
55MKS IstebnaŚL43,00
57MKS Rabka ZdrójMŁP42,00
58KK Młode Lwice GdańskPOM41,65
59KS WarszowiceŚL41,50
60TMH Polonia/Zryw Ruda Śl.ŚL40,00
61WKK WrocławDŚL39,18
62KK Wilki Morskie SzczecinZPM38,07
63Extrmalta PoznańWKP38,00
63KS Live Bielsko-BiałaŚL38,00
65UKS Trójka ŻyrardówMAZ37,65
66UKS Sołtysianie Stare BystreMŁP36,00
67UKS Karlik ChorzówŚL35,00
67LKS Cerbud PtaszkowaMŁP35,00
67LTLF ŁódźŁDZ35,00
70WTS Deski WarszawaMAZ34,00
71MUKS PiasecznoMAZ32,65
72KS ChochołówMŁP32,50
73UKS Rawa SiedlceMAZ32,00
73MKS Sokoły ToruńKPM32,00
73MKN ZrywŚL32,00
76Sopot CC Wa ku'taPOM31,50
76POS ŁódźŁDZ31,50
78KS Firn ZakopaneMŁP31,00
79PKO Harpagan GdańskPOM30,66
80UKS MalawaPKR30,00
81UKS GiżyckoWMZ29,00
81MKS Axel ToruńKPM29,00
83UKS Niedźwiadki SanokPKR28,00
83LKS Poroniec PoroninMŁP28,00
85ŁKS KK ŁódźŁDZ26,32
86MKS Skrzyczne SzczyrkŚL26,00
87MKS Piotrówka RadomMAZ25,00
88KKS Pro Basket KutnoŁDZ24,26
89UKS Zagłębie SosnowiecŚL24,00
89AN Skillz KrakówMŁP24,00
91TKM WłocławekKPM23,05
92UKS Orlica Duszniki-ZdrójDŚL23,00
92UKLF Ochota WarszawaMAZ23,00
94Rusiński Ski-MaxMŁP22,00
94UKLF Unia w OświęcimiuMŁP22,00
96TS MOSiR BochniaMŁP21,15
97KS Ski Team Wodzisław Śl.ŚL21,00
98UKS MOSM BytomŚL20,12
99MMKS Podhale /CracoviaMŁP20,00
100WKS Śląsk WrocławDŚL19,59
101City CC KornishonMAZ19,50
102UKS Sparta Grodzisk Maz.MAZ19,00
102KN WrocławDŚL19,00
102MUKS Podkarpacie JedliczePKR19,00
105UKS Lider SwarzędzWKP18,75
106WMKS OlsztynWMZ18,66
107UKS LA Basket WarszawaMAZ18,06
108KS F2 Dawidek Team.plMŁP18,00
108UKS MOSiR SanokPKR18,00
108KS Śnieżka KarpaczDŚL18,00
111STK Czarni SłupskPOM17,85
111UKS Siódemka SopotPOM17,85
113Basketball Club SierakówWKP17,31
113BC Obra KościanWKP17,31
115RMKS RybnikŚL17,30
115PKK'99 PabianiceŁDZ17,30
117UKS Lider KatowiceŚL17,00
118UKS SP 27 KatowiceŚL16,66
119SS Prządki SkiPKR16,00
119 KSKK KoszalinZPM16,00
121UKS GIM 92 UrsynówMAZ15,00
121UKS Regle KościeliskoMŁP15,00
121KSM Łabski Szklarska PorębaDŚL15,00
124OUKŁ MOLO Osiek w OświęcimiuMŁP14,00
125MKS MOS KatowiceŚL13,84
126Twarde Pierniki SA ToruńKPM13,83
127KKS Turów ZgorzelecDŚL13,06
127KS Sudety Jelenia GóraDŚL13,06
129BLKS ŻywiecŚL13,00
129KN Magura GorliceMŁP13,00
131UKS Żak Nowy SączMŁP12,69
132OŚ AZS PoznańWKP12,50
133KN Gondola KrynicaMŁP12,00
134MKK Pyra PoznańWKP11,54
134Fundacja PBG DJ PoznańWKP11,54
136UKL Spin KatowiceŚL11,00
136Wrocławski KSDŚL11,00
138MKS PolkowiceDŚL10,82
139KS Ryfama RybnikŚL10,00
139UKN Żereb Ski AcademyŚL10,00
139MKS Polonia WarszawaMAZ10,00
139KS MMS DendysskiŚL10,00
143SKS Kasprowicz InowrocławKPM9,22
144MKL ŁódźŁDZ9,00
144LKS ŁękaMŁP9,00
146MKS Pałac Młodzieży TarnówMŁP8,46
147GTS Pruszcz GdańskPOM8,33
147MKS Dąbrowa GórniczaŚL8,33
147MKS RybnikŚL8,33
150UKS Orlik UjazdŁDZ8,32
151ZKN Sokół ZagórzPKR8,00
151WKS ZakopaneMŁP8,00
153KS Bryza KolbudyPOM7,14
153SKS Starogard GdańskiPOM7,14
155SNPTT-1907 ZakopaneMŁP7,00
156AZS PWSZ SkierniewiceŁDZ6,92
156MKS Czechowice DziedziceŚL6,92
158UKS 11 SiedlceMAZ6,53
159Ikatur Ski ClubMŁP6,00
159KN SporteumMAZ6,00
159KS Speed JasłoPKR6,00
162UKKS Iskra OsiecznaWKP5,77
162BM Slam Stal Ostrów Wlkp.WKP5,77
162MKK GnieznoWKP5,77
165KSW Spartakus Jelenia GóraDŚL5,41
165MKS MOS Karkonosze Jelenia GóraDŚL5,41
167Ski Team KaczmarekDŚL5,00
167MUKS Euro 6 WarszawaMAZ5,00
169UKS Dwójka Biały DunajecMŁP5,00
169UKS Białołęka WarszawaMAZ5,00
169KS SNPTT 1907 ZakopaneMŁP5,00
169UIKLF Piruette OpoleOPO5,00
169MKKS Babia GóraŚL5,00
174UKS Basket Regnum BydgoszczKPM4,61
174MCHKK ChełmnoKPM4,61
174MKS Novum BydgoszczKPM4,61
177KS Cracovia 1906 KrakówMŁP4,23
177MKKS Żak KoszalinZPM4,23
177MKKS Basket KoszalinZPM4,23
177UKS Basket DąbrówkaMŁP4,23
177MUKS Kotwica 50 KołobrzegZPM4,23
177TS Wisła Can-Pack KrakówMŁP4,23
177KS Spójnia StargardZPM4,23
184PTK PabianiceŁDZ4,16
184MUKS Widzew ŁódźŁDZ4,16
186FSA WarsawMAZ4,00
186UKS Strzał Wodzisław Śl.ŚL4,00
188JAS FBG Zagłębie SosnowiecŚL3,46
188GTK GłownoŁDZ3,46
190UKS Szóstka ElblągWMZ3,00
191SRS CzantoriaŚL2,00
191UMKS MarklowiceŚL2,00
191KLF Lajkonik KrakówMŁP2,00
191Fundacja Potwory KSMAZ2,00
195KS Frajda ZakopaneMŁP1,00
195KS CieszynŚL1,00
195UKS HańczowaMŁP1,00